LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
29°C
 
A A A

Vecākus aicina pieteikties bērnu Ziemassvētku dāvanu paciņām

Ludzas novada pašvaldība aicina vecākus, kuru bērni neapmeklē pirmsskolas izglītības iestādes un nav reģistrēti rindā uz pirmsskolas izglītības iestādi un bērna dzīvesvieta ir deklarēta Ludzas novada pašvaldības administratīvajā teritorijā, pieteikties  Ziemassvētku dāvanu paciņas saņemšanai līdz 2021. gada 10. decembrim, iesniedzot iesniegumu elektroniski, rakstot uz e – pastu [email protected], vai atstājot tos kādā no Klientu apkalpošanas centriem, vai pie sociālajiem darbiniekiem pagastos.

Iesnieguma veidlapa

Kontaktinformācija:

Klientu apkalpošanas centrs | Ludzas pilsēta

Klientu apkalpošanas centrs | Kārsavas pilsēta

Klientu apkalpošanas centrs | Zilupes pilsēta

Klientu apkalpošanas centrs | Blontu pagasts

Tālruņi uzziņām 65726901, 65707492, e- pasts [email protected]

 

coloring.cool