LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Valsts robežsardzes priekšnieks kopā ar Iekšlietu ministru pasniedz Goda rakstu Ludzas novada domes priekšsēdētājam Edgaram Mekšam

2022.gada 28.decembrī Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Guntis Pujāts un Iekšlietu ministrs Māris Kučinskis apmeklēja Valsts robežsardzes Opoļu robežsardzes nodaļu. Vizītes laikā Valsts robežsardzes priekšnieks pasniedza goda rakstu Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājam Edgaram Mekšam par aktīvu sadarbību un atbalstu Valsts robežsardzes popularizēšanā un atpazīstamības sabiedrībā veicināšanā.

Tāpat arī vizītes laikā ministrs iepazinās ar dienesta organizāciju un robežkontroles punktu modernizācijas gaitu pārvalžu struktūrvienībās, tika veikta noteiktu zaļās robežas posmu apsekošana un izbūvētā žoga apskate uz Latvijas – Baltkrievijas robežas, tāpat tika apmeklēta arī Latvijas – Krievijas robeža.