LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Cloudy
-3°C
 
A A A

Uzņēmēji saņem balvas

DSC_1157

 

Mūža darbs ir vienmēr veidot sevi,

Augšup tiekties, patiesīgam būt.

Lai it viss, ko citiem projām devi,

Būtu tas, ko vēlies pats sev gūt!

 

 

 

20. decembrī Ludzas novada pašvaldībā notika konkursa „Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2013” uzvarētāju godināšana. Ikviens novada iedzīvotāju tika aicināts izvirzīt pretendentus astoņām šā konkursa nominācijām. Tika iesniegti 30 pieteikumi, un speciāli izveidotā komisija izvērtēja ikviena pretendenta atbilstību konkursa nosacījumiem un noteica uzvarētājus. Komisijas sastāvā bija novada domes priekšsēdētāja Alīna Gendele, priekšsēdētājas vietnieks Aivars Meikšāns, deputāte Jevgeņija Kušča, Uzņēmēju konsultatīvās padomes priekšsēdētāja Inga Ostrovska un Attīstības un nekustamā īpašuma nodaļas vadītāja Mārīte Romanovska.

DSC_1100

Nominācijā „Gada tirgotājs” tika pieteikti 7 pretendenti. Par „Gada tirgotāju Ludzas pilsētā” tika atzīta SIA „Solo & Partneri”, bet par „Gada tirgotāju Ludzas novada lauku teritorijā” kļuva SIA „Gaišezers” Istras pagastā.

DSC_1106

 

Nominācijā „Gada pakalpojums” tika pieteikti 6 pretendenti, bet balvu saņēma SIA „LEAN”.

DSC_1126

„Gada amatnieka” godpilnajam nosaukumam tika pieteikti 4 pretendenti. Par „Gada amatnieku” kļuva audēja un rokdarbniece Anita Lukača.

DSC_1113

Nominācija „Gada lauksaimnieks” tika piešķirta trīs dažādās lauksaimniecības nozarēs.

Par „Gada lauksaimnieku” puķkopībā kļuva Galina Rudoviča no Cirmas pagasta, „Gada lauksaimnieks lopkopībā” — saimnieciskās darbības veicēja Aina Bbreidaka no Isnaudas pagasta, un par „Gada lauksaimnieku” graudkopībā — kooperatīvā sabiedrība „Sūnupļava” Rundēnu pagastā.

DSC_1122

„Gada ražotāja” nosaukumam tika izvirzīti 7 pretendenti, bet balvu saņēma SIA „Ludzas maiznīca”.

DSC_1129

Nomināciju „Jaunais uzņēmējs Ludzas pilsētā” saņēma individuālais komersants „ZOVI” un „Jaunais uzņēmējs Ludzas novada lauku teritorijā” — zemnieku saimniecība „Lazdas” Pureņu pagastā.

DSC_1137

Konkursa komisija piešķīra vienu specbalvu par Ludzas novada tēla popularizēšanu SIA „Peat Export LLC”. Šis uzņēmums nodarbojas ar kūdras ieguvi un dzērveņu audzēšanu Briģu pagastā.