Pašvaldība

Informējam, ka tehnisku iemeslu dēļ, uz noteiktu laiku, no 20.10.2021. līdz 16.11.2021., tiks SLĒGTAS Briģu un Nirzas pagastu pārvaldes.

Maksājumus var veikt Klientu apkalpošanas centros Zilupē vai Ludzā, kontaktinformācija: Ludzas novada Zilupes pilsētas VPVKACLudzas novada Ludzas pilsētas VPVKAC. Neatliekamu jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz tālr.nr. +371 65729853 vai +371 65729753.

Iesniegumus lūdzam sūtīt elektroniski: brigi@ludzasnovads.lv vai nirza@ludzasnovads.lv

Atgādinām, ka no 13. oktobra Ludzas novada pašvaldības administrācijā pakalpojumus var saņemt tikai epidemioloģiski drošā vidē jeb “zaļajā režīmā”.

Klātienē pakalpojumus varēs saņemt tikai apmeklētāji ar vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu, un apmeklētāji, kuriem nepieciešams saņemt izdrukātu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

Ierodoties Ludzas novada pašvaldības administrācijā, līdzi jābūt personu apliecinošam dokumentam (pase vai ID karte) un derīgam vakcinācijas sertifikātam. Sertifikāta derīgums pie ieejas tiks pārbaudīts.

Iedzīvotāji aicināti pašvaldības sniegtos pakalpojumus izmantot attālināti!