LV EN

Svētdiena, 2022. gada 04. decembris
Baiba, Barba, Barbara
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Tuvojas jaunā Ludzas peldbaseina atklāšana

14. februāris – visu mīlētāju diena, gada romantiskākais laiks, kad gaisā virmo mīlestība, šī diena būs īpaša arī visiem ludzāniešiem, jo tieši mīlētāju dienā tiks atklāts jaunais Ludzas peldbaseins.

Sākot ar 15. februāri peldbaseins uzsāks darbu un tiks atvērts apmeklētājiem. Peldbaseins atrodas P. Miglinīka ielā 27B, Ludzā (pie Ludzas pilsētas ģimnāzijas 2. korpusa). Mācību procesa ietvaros Ludzas novada izglītības iestāžu audzēkņiem nodarbības notiks pēc noteikta grafika un būs pieejamas bez maksas. Savukārt, par maksu ikvienam peldbaseins būs pieejams katru dienu no plkst. 10:00 līdz plkst. 22:00 un SPA būs pieejams darba dienās no plkst. 17:00 līdz plkst. 22:00 un brīvdienās no plkst. 14:00 līdz plkst. 22:00.

Apmeklētājam jāatbrīvo peldbaseins, SPA zona, dušas, ģērbtuves telpas – 15 minūtes pirms peldbaseina darba laika beigām. Pēdējais laiks ienākšanai baseinā – 1 stunda 30 minūtes pirms peldbaseina darba laika beigām, plānojiet savu laiku.

Ar peldbaseina sniegto maksas pakalpojumu cenrādi un iekšējās kārtības noteikumiem varat iepazīties sadaļā: LUDZAS PELDBASEINS

 

Cenas ir dažādas, atkarībā no vecuma, izmantošanas biežuma, tiek piedāvātas arī  atlaides ģimenēm ar bērniem.

Par peldbaseina pakalpojumu varēs norēķināties tikai ar bezskaidras naudas maksājumu (norēķinu kartēm).

Peldbaseina apmeklētājiem vēlams jau laicīgi sagatavoties peldbaseina apmeklējumam, jo apmeklējot peldbaseinu, nepieciešams peldēšanai piemērots peldkostīms, gumijas čības, kā arī peldcepure, ja matu garums pārsniedz 2cm, pludmales garajos šortos ar kabatām peldbaseinā uzturēties aizliegts.

Ikvienam peldbaseina apmeklētājam ir  jāievēro iekšējās kārtības noteikumi – pretējā gadījumā – personālam ir tiesības izraidīt no baseina, ieejas maksu neatlīdzinot.

Noteikumi ir izvietoti Ludzas novada pašvaldības mājas lapā, sadaļā LUDZAS PELDBASEINS un peldbaseina recepcijā, uz informatīvā stenda.

Ja ir kādi jautājumi droši rakstiet: baseins@ludza.lv vai zvaniet darba laikā tel.65724018.

Nebūsim vienaldzīgi un būsim atbildīgi par savu un apmeklētāju drošību!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības projektu vadītāja Ilona Mekša