LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 21. oktobris
Severīns, Urzula
Ludza
Cloudy
14°C
 
A A A

Turpinās Ludzas peldbaseina būvprojekta izstrāde

Šobrīd norit intensīvs darbs pie Ludzas peldbaseina tehniskās dokumentācijas izstrādes pabeigšanas. Ludzas novada domes priekšsēdētāja vietnieks attīstības jautājumos Aivars Meikšāns informē, ka minimālā būvprojekta sastāvā tika piedāvāts peldbaseina koncepts – vispārīgi risinājumi, kurus nepieciešams precizēt vai piemeklēt tiem alternatīvus tehnoloģiskus risinājumus.

Kārtējā darba grupas sapulcē 5. janvārī tika apspriesti jautājumi par peldbaseina arhitektūras, būvkonstrukcijas un interjera detalizāciju, kā arī par komunikāciju un tehnoloģiju precizēšanu.

Sanāksmē piedalījās Ludzas novada pašvaldības vadība un speciālisti, būvfirmas SIA “Arčers” pārstāvji un projektētāji no SIA “REM PRO”.

Saskaņā ar līgumu, kas tika noslēgts 2017. gada 3. augustā starp Ludza novada pašvaldību un SIA “Arčers” par peldbaseina projektēšanu, būvniecību un autoruzraudzību, būvprojekta izstrāde ir jāpabeidz līdz 2018. gada 15. martam. Baseina būvdarbus paredzēts paveikt līdz 2019. gada 15. februārim.

Jau iepriekš vēstīts, ka kopējā summa par  peldbaseina projektēšanas, būvniecības un autoruzraudzības darbu izpildi noteikta 1 967 027,17 eiro (bez PVN).

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool