Uzņēmējdarbība Uzņēmēju gada balva
Tiks godināti “Ludzas novada Uzņēmēju gada balva 2021” laureāti

14.oktobrī plkst. 18.00 Ludzas Kultūras namā tiks godināti konkursa “Ludzas novada Uzņēmēju gada balva 2021” laureāti. Ludzas novada pašvaldība aicina uzņēmējus un zemniekus – gan fiziskas, gan juridiskas personas – pieteikties dalībai pasākumā, zvanot uzņēmējdarbības koordinatoram Jānim Romancānam uz tālruni 29458895.

Kopumā uzņēmēji tiks sveikti divpadsmit nominācijās – Lielākais nodokļu maksātājs, Lielākais darba devējs, Gada amatnieks, Gada mājražotājs, Gada tūrisma paklpojuma sniedzējs, Gada lauksaimnieks, Gada sociāli atbildīgs uzņēmums, Gada inovācija, Gada paklpojumu sniedzējs, Gada bioloģiskais ražotājs, Gada tirgotājs un komisijas specbalva nominācijā Ludzas novada tēla popularizētājs. Konkurss tiek organizēts ar mērķi apzināt un godināt Ludzas novada uzņēmējus, kuri aktīvi un godprātīgi darbojas savā nozarē, sekmējot uzņēmējdarbības vides attīstību novadā, veicināt Ludzas novada uzņēmēju atpazīstamību, plašsaziņas līdzekļos popularizējot labas uzņēmējdarbības prakses piemērus Ludzas novadā.

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne