LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 26. septembris
Kurts, Knuts, Gundars
Ludza
Partly sunny
7°C
 
A A A

Tiekamies skeču parādē “Smejies vesels”!

23.oktobrī plkst. 14.00 Pildas kultūras namā pulcēsies teātru mīļi tradicionālajā Ludzas novada amatierteātru skeču parādē “Smejies vesels”. 

Pasākums tiek organizēts ar mērķi popularizēt amatierteātru kolektīvu darbību, veicināt un bagātināt teātru attīstību, kā arī paplašināt dalībnieku redzesloku un pilnveidot māksliniecisko kvalitāti, radošo izpausmi un meistarību. Skeču parādē aicināti pieteikties Ludzas novada amatierteātri, iesniedzot elektroniski pieteikumu līdz šī gada 6.oktobrim. Pasākuma pieteikumu jāsūta Ludzas kultūras nama kultūras metodiķei Karīnai Demko-Senkānei uz e-pasta adresi [email protected]

Pieteikumu var lejupielādēt ŠEIT! Ar festivāla nolikumu var iepazīties ŠEIT!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste Antra Barkāne