LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Tiek saīsināti reģionālā autobusu maršruta Rēzekne–Grebņeva reisi

Grebņevas robežpunktā pie Latvijas-Krievijas robežas pēdējā laikā veidojas līdz pat desmit kilometru garas paralēlas autopārvadātāju rindas, kas regulāri un būtiski apgrūtina vai pat padara neiespējamu kvalitatīvu reģionālo satiksmes autobusu reisu izpildi un pasažieru apmaiņu ceļu posmā Kārsava – Grebņeva. Lai rūpētos par pasažieru drošību, tiek veiktas izmaiņas reģionālās nozīmes maršrutā Rēzekne–Grebņeva.

No šī gada 12. decembra reisi reģionālā autobusa maršrutā nr. 7464 tiek saīsināti līdz Kārsavas autoostai. Informācija par reisiem, uz ko attiecas īstermiņa izmaiņas:

  • autobusi no Rēzeknes plkst. 05.15 un plkst. 14.45 brauks tikai līdz Kārsavai (šobrīd līdz Grebņevai),
  • autobusi, kas līdz šim plkst. 06.50 un plkst.16.39 virzienā uz Rēzekni izbrauca no Grebņevas, turpmāk plkst. 06.30 un plkst. 16.20 izbrauks no Kārsavas.

Reģionālās satiksmes autobusu maršrutam nr. 7464 tiek mainīts nosaukums uz “Rēzekne–Kārsava”. Par atjaunotu reisu pagarināšanu līdz Grebņevai, ja situācija uz ceļiem robežpunkta apkaimē uzlabosies, var lemt Sabiedriskā transporta padome.

Reģionālā sabiedriskā transporta pakalpojumus minētajos maršrutos nodrošina SIA “Norma-A”. Izmaiņas Autotransporta direkcija saskaņojusi ar Latgales plānošanas reģionu.

Papildu informācijai:
Sanita Heinsberga
VSIA Autotransporta direkcija
Sabiedrisko attiecību speciāliste


Par valsts SIA Autotransporta direkcija

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Regulāri veicot sabiedriskā transporta finanšu analīzi un auditu, direkcija nodrošina vienotu, nepārtrauktu un pieejamu sabiedriskā transporta sistēmu visā valstī. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.