LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Cloudy
10°C
 
A A A

Tiek meklēti dalībnieki Mājas kafejnīcu dienas pasākumam

23. un 24.jūlijā Ludzas novadā noritēs Mājas kafejnīcu diena. Lai piedāvājums būtu patiesi plašs un bagātīgs, Ludzas novada tūrisma centrs aicina atsaukties katru, kam gatavošana ir sirdslieta un kurš vēlas izmēģināt savu roku viesu uzņemšanā.

Uz šīm divām dienām ikviens var kļūt par kafejnīcas īpašnieku un uzņemt savā pagalmā, ražotnē, saimniecībā vai jau esošā ēdināšanas uzņēmumā. Pieteikšanās pa tālruni 29327265 vai elektroniski [email protected]

Ludzas novada tūrisma centrs


Kas ir Mājas kafejnīcu dienas?
Mājas kafejnīcu dienas ir pasākums, kas aicina apmeklētājus uz konkrētu galamērķi izbaudīt tā kulināro piedāvājumu, iepazīt tradīcijas un kultūru un vietējo kopienu caur ēdienu. Mājas kafejnīcu dienas katrā galamērķī notiek vienu reizi gadā – vienu vai 2 dienas kādā no vasaras vai rudens nedēļas nogalēm (no 10. jīnija līdz 2. oktobrim).  Kopš 2021. gada Mājas kafejnīcu dienas notiek visā Latvijā, katrā reģionā vienu reizi gadā. Norises datums ir pēc katra galamērķa izvēles – katrs galamērķis definē pasākuma teritoriju (piem., Lībiešu krasts, kas ir vēsturiska kultūrtelpa; Suitu novads – vēsturiska kultūrtelpa apvienojot Alsungu, Jūrkalni, Gudeniekus un Basus; Ķemeru nacionālais parks; Vidusdaugavas novads, u.c.).

Kas var piedalīties?
Šajās dienās savas durvis un sētas ikvienam apmeklētājam ver gan esoši ēdināšanas uzņēmumi, gan saimniecības, kas ikdienā nesniedz ēdināšanas pakalpojumus, kā arī vietējie iedzīvotāji, kas ikdienā nenodarbojas ar ēdināšanu vai viesu uzņemšanu, bet šajā dienā pārvēršas par kafejnīcām – atver savas mājas un sētas, lai cienātu viesus ar sava novada vai ģimenes īpašajiem ēdieniem.

Plašāka informācija pieejama tūrisma asociācijas “Lauku ceļotājs” mājas lapā

coloring.cool