LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Showers
11°C
 
A A A

Ludzas NSS handbolistiem teicami rezultāti Koknesē un Ludzā

Attēlā: 2006. gadā dzimušo zēnu komanda, no kreisās, 1. rindā – E.Borisovs un E.Kušners. 2. rindā no kreisās – A.Zbitkovskis, N.Vaškevičs, treneris A.Gendelis, S.Pudāns, A.Bondars, D.Krocāns, R.Čerņihovičs, G.Ūzulnieks, K.Mulers, G.Lotko, L.Igovens.

26. februārī Koknesē aizritēja Latvijas čempionāts 2006.gada dzimušajiem jauniešiem U-16 vecuma grupā. Šis ir pirmais sabraukums, kurā piedalījās arī Ludzas novada Sporta skolas audzēkņi (treneris A. Gendelis).

Kopumā U-16 vecuma grupā pieteicās septiņas komandas, kuras tika sadalītas pēc reģionālā principa. Mūsu apakšagrupā Ludzas NSS komanda cīnījās ar komandām no Aizkraukles un Salaspils. Jaunieši uzrādīja teicamus rezultātus, uzvarot abas komandas un šobrīd pēc pirmā spēļu apļa ierindojas 1.vietā.

Rezultāti:

Ludzas NSS – Salaspils SS, spēles rezultāts 46:25 (G.Ūzulnieks – 12, N.Vaškevičs – 9, E. Kušners – 6, A.Zbitkovskis – 4, R.Čerņihovičs , K.Mulers, A.Bondars, E.Borisovs – pa 3, L.Igovens – 1);

Ludzas NSS – Aizkraukles SS/Skrīveri, spēles rezultāts 38:24 (G.Ūzulnieks – 9, E.Borisovs – 8, E.Kušners – 6, A.Zbitkovskis – 5, K.Mulers , R.Čerņihovičs pa – 3, L.Igovens – 2, A.Bondars – 1).


Attēlā: 2003.gadā dzimušās meiteņu komanda, no kreisās, 1. rindā – K.Atstupene, S.Zatlere, E.Apeļa, A.Pavlovska, L.Kaupuža un D.Antonova. 2. rindā no kreisās – J.Bule, K.Ziediņa, P.Cibuļska, L.Sproģe, J.Stepanova, A.Andrejeva.

26. un 27. februārī Ludzā notika handbola sacensības U-19 vecuma grupā – 2003.g. dz. jaunietēm. Šis bija jau 2.sabraukums, kur pēc apļa principa, mūsu Ludzas novada Sporta skolas audzēknes (trenere K. Klementjeva) ierindojās 3.vietā.

Rezultāti:

Ludzas NSS : Jēkabpils SS spēles rezultāts 13: 30 (K.Ziediņa – 4, L. Kaupuža, J. Bule pa – 3, P. Cibuļska – 1);
Ludzas NSS : Salaspils SS spēles rezultāts 31 : 19 (J.Bule, K.Ziediņa – 9, L.Kaupuža – 8, K.Atstupene, A.Andrejeva – 2, P. Cibuļska – 1);
Ludzas NSS : Dobeles SS spēles rezultāts 21 : 34 (J.Bule – 6, A.Andrejeva – 5, P.Cibuļska – 4, J.Stepanova, L.Kaupuža, K.Ziediņa – 2,).

Apsveicam trenerus un komandas spēlētājus ar teicamiem rezultātiem! 

Informāciju sagatavoja Anita Puncule
Ludzas NSS izglītības metodiķe

coloring.cool