LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 27. maijs
Loreta, Dzidra, Gunita, Dzidris
Ludza
Cloudy
9°C
 
A A A

Svinam hokeja svētkus Kārsavā!

13. un 14.maijā pie Kārsavas KN aicinām kopā atbalstīt Latvijas hokeja izlasi Pasaules hokeja čempionātā vīriešiem (2022 IIHF World Championship). Divu dienu garumā notiks Latvijas spēļu translācija, kur būs arī iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs, saņemt hokejistu sveicienus un izjust īstu hokeja gaisotni.

Pasaules čempionāts hokejā vīriešiem norisinās no 13. līdz 29.maijam Somijā – Helsinkos un Tamperē. Pirmo spēli Latvijas hokeja izlase aizvadīs 13.maijā plkst. 16.20 “Tampere Deck Arena” pret ASV hokejistiem. Dienu vēlāk, 14. maijā plkst. 20.20 būs jātiekas ar mājiniekiem Somijas izlasi.

Pasākuma galvenā balva – Latvijas hokeja izlases krekls ar visu spēlētāju parakstiem. Plašāka informācija norises vietā. Apmeklējot hokeju spēļu transācijas pasākumu, iesakām:

  • Ierodies jau laikus, jo pirms abu spēļu sākuma būs prognožu spēle;
  • Līdzi ņem telefonu (ar interneta pieslēgumu), jo būs viktorīna ar interesantiem jautājumiem un īpašām balvām;
  • Parūpējies par jautru omu, jo būs iespēja iejusties hokejista ādā un iemēģināt metienus ar hokeja nūju.

Aicināts ikviens, kurš vēlas patīkami pavadīt laiku un izbaudīt hokeja atmosfēru – gan ģimenes un bērni, gan jaunieši un kvēlākie hokeja fani. Tiekamies!

Informāciju sagatavoja Ludzas novada pašvaldības jauniešu lietu speciāliste Solvita Dzerkale


Aicinām pieteikties ēdinātājus uz pasākuma norises laiku. Dalībai pasākumā tiks apstiprināti 2-3 sabiedriskās ēdināšanas pakalpojumu sniedzēji. Iesnieguma veidlapu un piedāvājumu aicinām sūtīt uz e-pastu [email protected] līdz 10.maijam.

coloring.cool