LV EN

Trešdiena, 2023. gada 08. februāris
Aldona
Ludza
Snow
-1°C
 
A A A

Sporta diena “Būsim kopā – aktīvi” Ciblas vidusskolā

2. septembris Ciblā aizvadīts sportiskā un atraktīvā gaisotnē, projekta “Mentālās veselības stabilizēšana Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai Ciblas novada jauniešiem” ietvaros tika organizēta Sporta diena ar nosaukumu “Būsim kopā – aktīvi”. 

Jaunieši sadaloties desmit komandās pievarēja desmit dažādus stafetes posmus, kas ne vien pārbaudīja jauniešu veiklību, prasmi strādāt komandā, bet arī saliedēja un radīja smaidu. Stafetēm piemeklēti neparasti nosaukumi piemēram, “Ķīniešu virtuve”, “Boulings”, “Atzīmju labošana”. Aktivitātes vadīja zinoši sporta pedagogi – Andris Vengra un Ineta Miklucāne, par lieliskiem palīgiem nāca Ciblas vidusskolas skolotāju – “Dežūrskolotāju” komanda.

Noslēgumā ikvienam dalībniekam tika piešķirta medaļa par dalību un salds našķis, ko nobaudīt pēc pusdienām.

Viens no projekta “Mentālās veselības stabilizēšana Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai Ciblas novada jauniešiem”mērķiem ir veicināt jauniešu saliedētību un kvalitatīvu socializēšanos, un var droši apgalvot, ka sportiskas aktivitātes ir lielisks veids, kā to īstenot.


“Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros”.

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste