LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

Sporta aktualitātes: Ludzā aizvadīts starptautiskais handbola turnīrs, handbolisti gūst panākumus Tārgalē, vieglatlētam Ņikitam Kaseckim 3. vieta sacensībās ,,DAUGAVA 2023″, vieglatlētiem panākumi Rīgā (papildināts 12.01.2023.)

Attēlā: Ludzas novada Sporta skolas 2009 . gadā dzimušo zēnu komanda.

No 5. līdz 7. janvārim Ludzā notika starptautiskais handbola turnīrs “Ludza – 2023”, kurā piedalījās 2009. un 2007. gadā dzimušo zēnu komandas no Igaunijas, Latvijas, Lietuvas. 2009. gada dzimušo zēnu komandas tika sadalītas divās apakšgrupās un pēc izspēlētajām spēlēm un ieņemtajām vietām savās apakšgrupās tika izspēlētas spēles par godalgotam vietām. Mūsu komandām īsti nepaveicās, neparādīja labākos sniegumus un cīnījās par 9. un 10. vietu. Šoreiz finālā tikās divas Lietuvas komandas, kuras arī noskaidroja turnīra uzvarētāju.

Vietu sadalījums sekojošs :

1. vietā – Viļņa ( Lietuva ) – labākais spēlētājs – Rokas Petrauskas
2. vietā – Paņeveža ( Lietuva) – labākais spēlētājs – Svajunas Vaičunas
3. vietā – Varena ( Lietuva ) – labākais spēlētājs – Dovydas Balkus
4. vietā – Utena DSC ( Lietuva) – labākais spēlētājs -Martynas Jančys
5. vietā – Tallinna Handball Academy( Igaunija) – labākais spēlētājs -Karl Richard Raig
6. vietā – Garliava ( Lietuva )- labākais spēlētājs – Ignas Gečionis
7. vietā – Rīgas Handbola akadēmija – labākais spēlētājs – Mikus Kušners
8. vietā – Tallina Handball Academy / Viimsi ( Igaunija )- labākais spēlētājs – Siim Lehtma
9. vietā -Ludza 1 – labākais spēlētājs – Iļja Nazarovs
10. vietā – Ludza – 2 – labākais spēlētājs – Nauris Dalibo .

Starp 2007. gadā dzimušajiem zēniem pārliecinošu uzvaru guva Ludzas komanda. Zēni spēlēja pēc apļa sistēmas, nosakot vietu sadalījumu.

Attēlā: Ludzas novada Sporta skolas 2007 . gadā dzimušo zēnu komanda.

Rezultāti: 

1. vietā – Ludzas NSS komanda – labākais spēlētājs – Sandis Pudāns, turnīra MVP – Einārs Borisovs
2. vietā – Polva ( Igaunija ) – labākais spēlētājs – Jass Einassoo
3. vietā- Tallin Handball Academy ( Igaunija ) – labākais spēlētājs – Andre Martin Hermeste
4. vietā – HC Viimsi ( Igaunija ) – labākais spēlētājs – Erick Ungefug
5.vietā – Garliava ( Lietuva ) – labākais spēlētājs – Matas Viliušis
6. vietā – Tapa ( Igaunija ) – labākais spēlētājs Sandro Kaima

 

Attēlā: Ludzas novada Sporta skolas 2010 . gadā dzimušo zēnu komanda.

Attēlā, no kreisās: 2009.- 2010. g.dz. labākie spēlētāji – Iļja Nazarovs, Nauris Dalibo, 2007. g.dz. labākais spēlētājs Sandis Pudāns, Turnīra MVP 2007.g.dz. – Einārs Borisovs.

 

2007. gada zēnu komanda izsaka lielu paldies par atbalstu atbalstītājiem: ERA – M, BMP SIA Baltic Pallet Manufacture, BL Invest, Rēzeknes auto, Ludzas Zemnieku savienībai. Ludzas NSS izsaka lielu pateicību Latvijas Handbola federācijai par atbalstu sacensību tiesāšanā, Ludzas novada pašvaldībai, z/s Mežvidi, Ludzas 2. vidusskolai! Paldies visiem līdzjutējiem, vecākiem, sporta skolas treneriem par veiksmīgu turnīra organizēšanu!

Foto no turnīra: 

https://failiem.lv/u/r68gxhb3n?ak=1e4cd…
https://failiem.lv/u/ge78u5ny5?ak=6a2c3…
https://failiem.lv/u/ge78u5ny5?ak=6a2c3…

Autore: Patrīcija Cibuļska


No 7. līdz 8. janvārim Tārgalē notika 2011. gada dzimušo zēnu viens no handbola sacensību posmiem (treneris Aivars Borisovs). Mūsu puiši aizvadīja trīs spēles un visās spēlēs izcīnīja uzvaras! Pēc šī posma U-12 komanda atrodas 3. vietā. Attiecīgi 1. vietā pašlaik atrodas Dobeles komanda un 2. vietā – Intrasport/Tārgale komandas.

Ludzas novada Sporta skolas komandas uzrādītie rezultāti:

Ludzas NSS – Aizkraukles NSS , spēles rezultāts 23 : 7 ( K. Seņkāns 8, J. Borisenko 6, N. Sviklāns 4, L. Tabūns, K. Gendeli pa 2, J. Jevsikovs 1 )
Ludzas NSS – Vaiņode/DKSS , spēles rezultāts 16 : 15 ( K. Seņkāns 11, J. Borisenko 5)
Ludzas NSS – Rīgas Rīnužu vsk. , spēles rezultāts 12 : 6 ( J. Borisenko , K. Seņkāns pa 3, K. Gendelis, D. Miščenko pa 2, L. Tabūns, R. Matvejenko pa 1 )

Apsveicam komandu ar uzrādīto rezultātu un vēlam veiksmi turpmāk!


 

7. janvārī Jēkabpilī notika 17. Jēkabpils novada atklātās ziemas sacensības vieglatlētikā “DAUGAVA 2023”, kur piedalījās mūsu Ludzas NSS audzēknis Ņikita Kaseckis (treneris Sergejs Fenčenko) un uzrādīja teicamu rezultātu tāllēkšanas disciplīnā. Ņikita Kaseckis – tāllēkšanā uzrādīja rezultātu – 6.03 m, ierindojoties 3. vietā! Apsveicam Ņikitu un treneri ar uzrādīto rezultātu!


Attēlā: Jānis Malakovs (2. vieta lodes grūšanā).

10. janvārī Rīgā, Sporta skolas “Arkādija” notika atklātās sacensības vieglatlētikā U – 14 vecuma grupām, kurās startēja arī mūsu novada Sporta skolas audzēkņi (treneri Andris Vengra un Armands Volajs).

Mūsu audzēkņu uzrādītie rezultāti:

Jānis Malakovs –
60 m skrējiens , rezultāts – 8,67 s, 4. vieta;
lode grūšana , rezultāts- 11,57 m, 2. vieta.

Natālija Nasaļska –
60m barjerskriešana, rezultāts – 11,10s, 10. vieta;
300m skrējiens ,rezultāts- 52.93 s, 17. vieta.

Dāvis Barkāns –
60 m skrējiens, rezultāts – 10,00 s, 46. vieta;
1000m skrējiens, rezultāts 3:57,81s, 14. vieta.

Anastasija Dzierkale – 
1000m skrējiens, rezultāts 3:42,27s, 5. vieta.

Apsveicam audzēkņus ar uzrādītajiem rezultātiem!

Informāciju sagatavoja:

Anita Puncule