LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Sunny
-2°C
 
A A A

Skolēni aicināti piedalīties zīmējumu konkursā “Latvija manā sirdī”

Attēlā: Ludzas BJC 2020. gadā organizētā zīmējumu konkursa “Svētki manās mājās” laureātes Agneses Savickas darbs. (Attēlam ir informatīva nozīme).

Veicinot bērnos un jauniešos patriotismu un veidojot izpratni par Latvijas vēsturi, Zemessardzes 3. Latgales brigādes 32. kājnieku bataljons un Ludzas novada pašvaldība aicina novada skolēnus piedalīties vizuālās mākslas konkursā “Latvija manā sirdī”. Skolēni no 1. līdz pat 12. klasei, aicināti iesniegt savus radošos darbus līdz šī gada 7. novembrim. 

Lai piedalītos konkursā, jāizveido zīmējums, kas vizuāli atspoguļo skolēna redzējumu par  sevi kā daļu no Latvijas.  (Kas ir mana Latvija? Kas pirmais nāk prātā, dzirdot vārdu “Latvija”?  Kā es saprotu piederību mūsu valstij? Kāpēc es mīlu Latviju? ) . Zīmējums var būt veidots brīvā tehnikā, krāsains vai melnbalts (grafika, akvarelis, datorgrafika, jauktā tehnikā u.c.). Maksimālais lapas izmērs – A4 formāts.

Konkursā piedalās bērni un jaunieši no Ludzas novada vispārējās izglītības iestādēm trīs vecuma grupās:

I grupa 1.- 4. klase 

II grupa 5.-9. klase 

III grupa 10.-12. klase

Zīmējumus līdz 7. novembrim jāiesniedz Ludzas novada Izglītības pārvaldē, Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, (pārvaldes vadītājas vietniecei Inesei Romanovai, 214. kab.), vai jāatstāj Ludzas novada pašvaldības klientu apkalpošanas centrā,  Raiņa ielā 16, Ludzā, ar norādi “Konkursam “Latvija manā sirdī””.

Katras grupas uzvarētājiem būs iespēja apmeklēt Zemessardzes 3. Latgales brigādes 32. kājnieku bataljonu, apskatīt militāro tehniku, ieročus un ekipējumu, kā arī noklausīties stāstījumu par zemessargu ikdienu. Katrai grupai tiks organizēts pārbrauciens ar bruņutransportieri “PATRIA”.

Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti 2022. gada 11. novembrī. 

KONKURSA NOLIKUMS

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste