LV EN

Piektdiena, 2022. gada 25. novembris
Kadrija, Kate, Katrīna, Trīne
Ludza
Cloudy
-1°C
 
A A A

SK Kuorsova piedalās “Latvijas Darts Virslīgas” sacensībās šautriņu mešanā

Attēlā: Marija Ružāne, Laimonis Naglis.

 
27. – 28. augustā Priekules sporta hallē tika aizvadītas Latvijas Darts Virslīgas sacensības šautriņu mešanā Priekules & Vaiņodes Kauss 2022. Sporta kluba Kuorsova šautriņmetēju komandu “50 + 1”  šoreiz pārstāvēja Marija Ružāne, Anita Puncule, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš, Jānis Kondrāts un Laimonis Naglis.
 
27. augustā Priekules kausā kungu A divīzijā startēja 15 dalībnieki. Izspēlējot apakšgrupu spēles, izslēgšanas spēlēm kvalificējās tikai Laimonis, kurš ceturtdaļfinālā uzvarēja Juri Straubergu (ŠMSK Asās Adatas), bet pusfinālā piekāpās citam ŠMSK Asās Adatas spēlētājam Valteram Melderim 0:6. Uzvaru A divīzijā svinēja Madars Razma (ŠMK Priekule), kurš finālā pieveica Valteru Melderi 6:4. Kungu B divīzijā, starp 63 dalībniekiem Jānim dalītā 5.-8.vieta, ceturtdaļfinālā ar 0:4 piekāpjoties Markusam Jansonam (DK Vienradzis). Uzvarēja liepājnieks Jānis Kupšis (DK Vienradzis), kurš finālā ar 5:0 pieveica Uldi Buļko (ŠMK Priekule). Dāmu turnīrā (14 dalībnieces) Marija aizkļuva līdz finālam, kur ar rezultātu 4:5 piekāpās Kristīnei Mickus (ŠMK Priekule).
 
Informācija par turnīru Priekules Kauss 2022 (spēļu rezultāti un protokoli, apakšgrupu rezultāti, izslēgšanas spēles, sacensību kopējā statistika, Latvijas Darts virslīgas reitings, video no turnīra un foto): http://www.latviadarts.com/lv/article/priekules-kausa-cempionu-tituli-ir-sadaliti
 

Attēlā: komandas kopbilde.

28. augustā Vaiņodes kausā kungu A divīzijā 17 dalībnieku konkurencē Gunāram 13. vieta, Aivars 9. vietā, Laimonis 5. vietā. Kungu B divīzijā augsto 3.vietu izcīnīja Jānis, kurš pusfinālā ar 2:4 piekāpās Jānim Kupšim (DK Vienradzis). Par čempionu B divīzijā (otro dienu pēc kārtas) kļuva Jānis Kupšis, kurš finālā neatstāja nekādas cerības lietuvietim Gintaras Gurauskas – 5:0. Dāmu turnīrā, otro dienu pēc kārtas, līdz finālam aizspēlējās Marija, taču atzina Ievas Brikmanes-Buklovskas (ŠMSK Asās Adatas ) pārākumu 3:5.
 
Informācija par turnīru Vaiņodes Kauss 2022 (spēļu rezultāti un protokoli, apakšgrupu rezultāti, izslēgšanas spēles, sacensību kopējā statistika, Latvijas Darts virslīgas reitings, video no turnīra un foto): http://www.latviadarts.com/lv/article/vainodes-kausa-cempionu-tituli-ir-sadaliti
 
Materiālu sagatavoja Laimonis Naglis