LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 21. maijs
Ingmārs, Ernestīne, Akvelīna
Ludza
Showers
11°C
 
A A A

“SK Kuorsova” šautriņu metējiem panākumi Jēkabpils kausā

Lieldienu brīvdienās, 16. – 17. aprīlī norisinājās Latvijas Darts virslīgas sacensības Jēkabpils Kauss 2022 šautriņu mešanā, kas kopumā pulcēja 84 kungus, 21 dāmu un 7 jauniešus. Jēkabpils kausā startēja arī SK Kuorsova šautriņu metēji – Marija Ružāne, Anita Puncule, Olga Kaņepa, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš, Jānis Kondrāts un Laimonis Naglis.

16. aprīlī individuālajā dāmu un kungu turnīrā 3.vietas izcīnīja Marija un Aivars, augsto 5.vietu dāmām izcīnīja Anita. Kungu B divīzijā 17.vieta Jānim. Pēc izspēlētām grupu spēlēm, Olga, Gunārs un Laimonis izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. A divīzijā kungiem uzvaru svinēja Nauris Glegu (Bams Darts), B divīzijā par uzvarēju kļuva Sandis Dūks (ŠMSK Asās Adatas) un dāmu turnīrā par čempioni kļuva Irēna Bauze (ŠMK Priekule).

Tieši Lieldienās, gan dāmu, gan kungu pāru sacensībās 3. vietas izcīnīja Marija ar Anitu un Gunārs ar Jāni. Apsveicam!

Informācija par sacensībām, spēļu protokoli, izspēļu tabulas, spēlētāju statistika un foto: http://www.latviadarts.com/lv/article/lieldienu-jekabpils-kauss-ir-nosledzies-un-cempioni-noskaidroti. Nākamās Latvijas reitinga sacensības Vecpiebalgas kauss norisināsies sporta kompleksā Cēsis, 28. maijā.

Informāciju

sagatavoja Laimonis Naglis

coloring.cool