LV RU EN

Pirmdiena, 2022. gada 04. jūlijs
Sandis, Uldis, Ulvis
Ludza
Mostly cloudy
24°C
 
A A A

SK Kuorsova šautriņu metēji piedalās lielākajā šautriņu mešanas turnīrā Lietuvā

No 21. līdz 22.maijam Kauņā, Žalgirio Arena, norisinājās lielākais šautriņu mešanas turnīrs Lietuvā – Lithuania Open un Kaunas Open 2022, uz kuru, pēc divu gadu pārtraukuma dalībnieki bija sabraukuši no 13 valstīm. Turnīrā piedalījās arī SK Kuorsova komandas ”50 + 1” šautriņu metēji: Marija Ružāne, Aivars Šutka, Jānis Kondrāts, Gunārs Ozoliņš un Laimonis Naglis. Katrs brauca ar saviem mērķiem: Marija un Laimonis papildināt LV izlases kandidātu nepieciešamos punktus, Aivars atbalstīt Mariju, Gunārs satikt kādus no sen neredzētiem draugiem, Jānis – smelties pieredzi un ”paostīt” liela, starptautiska mēroga turnīra gaisotni.

21.maijā Lithuania Open turnīrā 27 dāmu konkurencē augsto 3.vietu izcīnīja Marija. APSVEICAM! Uzvarēja Margaret Sutton no Anglijas. Starp 150 kungiem, augsto 9.vietu izcīnīja Laimonis, kurš kā pirmais izkļuva no spēcīgas apakšgrupas, apspēlējot izsēto ar 8 numuru turnīrā holandieti Erik Van Manen (3:2) un Lietuvas reitinga pirmo numuru Laimis Zubavičius (3:1). Spēlē par iekļūšanu ceturtdaļfinālā, izšķirīgajā legā, tika piedzīvots sāpīgs zaudējums pret Tomas Ledl no Čehijas (3:4). Aivars (4.vieta apakšgrupā), izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. Gunārs un Jānis izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā (1/64) piedzīvoja zaudējumus, abiem paliekot 33.vietā. Gunārs (apakšgrupā 2.vieta) piedzīvoja zaudējumu pret Gintaras Gurauskas (0:4), bet Jānis (apakšgrupā 1.vieta), tikai izšķirošajā legā piekāpās Petr Rouc no Čehijas (3:4). Uzvarēja Alexander Merkx no Nīderlandes.

22.maijā Kaunas Open 26 dāmu konkurencē Marijai 5.vieta. Dāmām uzvaru svinēja Kristīne Mickus (ŠMK Priekule), kura finālā pieveica iepriekšējās dienas Lithuania Open čempioni Margaret Sutton ar 4:3. Kungiem, 126 dalībnieku konkurencē, Gunārs (3.vieta apakšgrupā) izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. Aivars (2.vieta apakšgrupā) 1/64 piedzīvoja zaudējumu pret Aigaru Strēli (2:4), Laimonis (1.vieta apakšgrupā) 1/64 piedzīvoja zaudējumu pret vienu no Ungārijas izlases spēlētājiem Gabor Takacs (2:4), abiem paliekot dalītajā 33.vietā. Jānis (1.vieta apakšgrupā) izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pieveica igauni Alvar Paia (4:2) un 1/32 esot vadībā 2:0, 3:1, tomēr piedzīvoja sāpīgu zaudējumu pret ungāru Gabor Takacs (3:4), paliekot turnīrā 17.vietā. Uzvarēja anglis John Scott.

Kā izteicās viens no turnīra organizatoriem Jörgen Brouwer facebook vietnē: ”Home sweet home after a great weekend at the Lithuanian & Kaunas Opens! Good to finally be back at the control desk and seeing many friends again, I have missed that! A big thank you to everyone involved and to all players for making my “job” very easy this weekend! Ačiū, Aitäh, Paldies, Tack, Tak, Danke, Bedankt, Děkuji, Köszönöm, Thanks, Kiitos!”.

Paldies turnīra organizatoriem Algina Juknaité, Sandra Rimkevičiūté, Jörgen Brouwer un uz tikšanos nākošajā gadā! Paldies par atbalstu Latvijas izlases menedžerim Žanim Buklovskim.

P.S. priekšlikums vai ieteikums: būtu ļoti labi, ja spēlēm tiktu izmantota un varētu sekot arī tiešsaistē dartconnect sistēma: statistika, rezultāti.

Visa informācija par turnīru un foto: http://www.dartsfederacija.lt/news.php un https://ltudartsopen.lt/2022-results/

Informāciju sagatavoja
Laimonis Naglis

coloring.cool