LV RU EN

Otrdiena, 2022. gada 24. maijs
Marlēna, Ilvija, Ziedone
Ludza
Sunny
20°C
 
A A A

“SK Kuorsova” komandas tiek pie godalgotām vietām Atzeles volejbola kausā

2. februārī Gulbenē norisinājās Atzeles volejbola kauss, kur savas spēles aizvadīja 8 vīriešu un 8 sieviešu komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās (A un B) un aizvadīja apļa spēles. Divas spēcīgākās komandas turpināja spēles par godalgotajām vietām.

“SK Kuorsova” vīriešu komanda grupas spēles noslēdza 1. vietā, uzvarot Balvu, Zeltiņu un Rēzeknes novads “Saldie” komandu. Pusfināla cīņā spēcīgāki izrādījās Alūksnes volejbolisti, bet mazajā finālā par bronzu zelta setā nācās ciest zaudējumu arī pret apakšgrupā uzvarēto Rēzeknes novada komandu “Saldie”, tādējādi kārsavieši turnīru noslēdza 4. vietā. Apsveicam!

“SK Kuorsova” sieviešu komanda savā apakšgrupā uzvarēja Rēzeknes BJSS komandu, taču pēdējās divās spēlēs nācās atzīt pieredzējušo Madonas un Jēkabpils komandu pārākumu, kuras vēlāk abas arī kāpa uz goda pjedestāla. “Sk Kuorsova” meitenes turnīru noslēdza dalītajā 5.-6. vietā. Apsveicam! 

Sīkāka informācija un rezultāti pieejami šeit: https://atzelessports.lv/…/nosledzies-atzeles…/

Informāciju sagatvoja Juris Vorkalis

coloring.cool