LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Partly sunny
22°C
 
A A A

“SK Kuorsova” komandai panākumi Latvijas čempionātā šautriņu mešanā

Attēlā, no kreisās: A. Šutka, A. Puncule, M. Ružāne. G. Ozoliņš, L. Naglis

12.– 13. martā Rīgā, viesnīcā Bellevue Park Hotel Riga, pēc divu gadu pātraukuma, norisinājās 31. Latvijas čempionāts šautriņu mešanā, kas kopumā pulcēja 84 kungus, 20 dāmas un 8 jauniešus. Čempionātā piedalījās arī šautriņmetēji no SK Kuorsova – Marija Ružāne, Anita Puncule, Aivars Šutka, Gunārs Ozoliņš un Laimonis Naglis.

Ar šo gadu Latvijas čempionāts un visas nākošās LV reitinga sacensības kungiem norisināsies jaunā formātā – A un B divīzijās. A divīzijā startēja 16 labākie kungi pēc 2020. gada reitinga, kā arī vairākkārtējais Latvijas čempions un vienīgais profesionālais spēlētājs Madars Razma (ŠMK Priekule).

Individuālajā turnīrā izspēlējot apakšgrupu spēles visi trīs SK Kuorsova šautriņmetēji (Aivars, Gunārs, Laimonis) kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Gunārs piekāpās Laimonim ar 2:6, bet Aivars ar 3:6 Aigaram Strēlim (ŠMK Priekule). Gunāram un Aivaram dalītā 9 – 12.vieta. Laimonis ceturtdaļfinālā atzina 2020.gada Latvijas čempiona Naura Gleglu (BAMS darts) pārākumu 2:6, ierindojoties dalītajā 5 – 8.vietā. Par 2022.gada Latvijas čempionu kungiem kļuva Madars Razma, kurš finālā ar 6:0 pārspēja Nauri Gleglu. Kungu izslēgšanas spēļu tabula: https://b41.events.dartconnect.com/view-previous/?tid=12197#t-latviachampionship22e1. B divīzijas finālā Uldis Ozoliņš (ŠMK Kuldīga) uzvarēja Rihardu Vosuli-Griguli (Asās Adatas) ar 5:4.

Individuālajā dāmu turnīrā Marija kā pirmā no savas apakšgrupas kvalificējās izslēgšanas spēlēm. Izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā Marija uzvarēja Anitu Malderi (Bauskas darts) 4:1, bet ceturtdaļfinālā piekāpās Andai Seimanei (BDK Lūsis) ar 3:4, ierindojoties dalītajā 5 – 8.vietā. Anita izslēgšanas spēlēm nekvalificējās. Par 2022.gada Latvijas čempioni dāmām kļuva Kristīne Mickus (ŠMK Priekule), kura finālā ar 5:4 izcīnīja uzvaru pret Andu Seimani. Dāmu izslēgšanas spēļu tabula: https://b41.events.dartconnect.com/view-previous/?tid=12203#t-latviachampionship22e1.

Kungu pāru sacensībās 39 duetu konkurencē Aivaram ar Laimoni dalītā 5 – 8. vieta, Gunāram pārī ar Robertu Buļko 9 – 12.vieta. Dāmām pāros augsto 3.vietu izcīnīja Marija ar Anitu. Apsveicam. Informācija par sacensībām, spēļu protokoli, izspēļu tabulas, spēlētāju statistika, foto: http://www.latviadarts.com/lv/article/2022-gada-latvijas-cempionu-tituli-ir-sadaliti. Nākošās Latvijas reitinga sacensības Jēkabpils kauss norisināsies Jēkabpilī 16.martā.

Paldies par atbalstu Biedrībai Sporta klubs KUORSOVA un ZS Debesvītoli.         

 Informāciju sagatavoja Laimonis Naglis

 

coloring.cool