LV EN

Otrdiena, 2022. gada 06. decembris
Niklāvs, Niks, Nikolajs
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

SK Kuorsova komanda startē Latvijas Darts virslīgas sacensībās Vecpiebalgā

28. maijā tika aizvadītas individuālās Latvijas Darts virslīgas sacensības Vecpiebalgas Kauss 2022, startējot 17 dāmām, 14 kungiem (A divīzija) un 68 kungiem (B divīzija). SK Kuorsova šautriņmetēju komandu “50 + 1” pārstāvēja Marija Ružāne, Anita Puncule, Aivars Šutka, Jānis Kondrāts, Gunārs Ozoliņš un Laimonis Naglis.

Dāmu sacensībās 3. vietu izcīnīja Marija, kura kā otrā no savas apakšgrupas, kvalificējoties izslēgšanas spēlēm spēja aizcīnīties līdz pusfinālam, tajā piekāpjoties Andai Seimanei (BDK Lūsis) ar 3:4. Par čempioni dāmām kļuva Kristīne Mickus (ŠMK Priekule). Anita savā apakšgrupā palika 4. vietā un izslēgšanas spēlēm nekvalificējās, turpinot cīnīties gandarījuma turnīrā, ko arī veiksmīgi uzvarēja, iegūstot “Čainika Kausu”.

Kungu A divīzijā izslēgšanas spēlēm kvalificējās tikai Laimonis, A divīzijā izcīnot 3.vietu. Ceturtdaļfinālā, spraigā spēlē Laimonim uzvara pret Sandi Dūku (ŠMSK Asās Adatas) ar 6:4, bet pusfinālā tika piedzīvots zaudējums pret Rihardu Vosuli – Griguli (ŠMSK Asās Adatas) 4:6. Čempionu titulu A divīzijā kungiem izcīnīja Uldis Ozoliņš (ŠMK Kuldīga). Kungu B divīzijā par pārsteigumu parūpējās Jānis, kurš izcīnīja pirmo Latvijas Darts virslīgas sacensību Čempiona titulu. Jānis kā pirmais izkļuva no savas apakšgrupas, un izslēgšanas spēlēs uzlabojot savu sniegumu no spēles uz spēli, Jānis aizcīnījās līdz finālam, neatstājot nekādas cerības uz čempiona titulu Jānim Bačkinam, uzvarot ar 5:0. APSVEICAM!

Informācija par turnīru Vecpiebalgas Kauss 2022 (spēļu protokoli, apakšgrupu rezultāti, izslēgšanas spēles, sacensību kopējā statistika un foto): http://www.latviadarts.com/lv/article/vecpiebalgas-kausa-2022-cempionu-tituli-ir-sadaliti

Informāciju sagatavoja Laimonis Naglis