LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 26. jūnijs
Inguna, Inguns, Ausma, Ausmis
Ludza
Sunny
28°C
 
A A A

Sirds dziesmas ne tikai skolotājiem

Jau šo svētdien sumināsim ar pateicības vārdiem un rudenīgiem ziediem mūsu skolotājus. Būt par skolotāju ir kas īpašs un mazliet neparasts. Skolotājs ir tas, kurš virza, rosina, mudina un atklāj skolēniem ne vien jaunas zināšanas un prasmes mācību priekšmetā, bet arī dzīves patiesības un gudrības.

Skolotājiem šajā profesijas svētku dienā ir iespēja apzināties savu nozīmīgo lomu pārmaiņu procesos, bet skolu vadībai, skolēniem un to vecākiem – iespēja pateikties pedagogiem par ieguldīto darbu un sirds siltumu bērnu audzināšanā.

Nepalieciet mājās šajā svētku dienā!

Izejiet rudenīgā pastaigā, ievērojot visus noteikumus, laukumos pie kultūras nama, domes un veldzējiet dvēselīti sirds dziesmās, ko mums dāvās dziedātāja, skolotāja Santa Kasparsone un Normunds Liepiņš.

    Uz tikšanos 3. oktobrī plkst. 15.00

 

Kultūras nama direktore V. Razumovska

coloring.cool