LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Flurries
-3°C
 
A A A

SIA “Zilupes veselības un sociālās aprūpes centrs” sadarbība ar Nīderlandi

Attēlā: SIA “Zilupes veselības un sociālās aprūpes centrs” klienti.

Pamanīt kādu, kam nepieciešama Tava palīdzība, un spēt būt noderīgam – tā ir īpaša dāvana. Varam droši teikt, ka labdarības organizācijas brīvprātīgajiem “Stichting Hulp Letland” (Palīdzības fonds Latvijai) ir tāda dāvana. “Stichting Hulp Letland” sadarbība ar SIA “Zilupes veselības un sociālās aprūpes centrs” aizsākās 2020. gadā. Sadarbības laikā centrs saņēma finansiālu palīdzību 13750 euro apmērā.                                                               

Šis atbalsts palīdzēja uzlabot centra klientu dzīves kvalitāti. Saziedotie līdzekļi tika izmantoti Ilgstošas sociālas aprūpes nodaļas sanitāro mezglu kārtējam remontam, logu nomaiņai klientu istabās, lapenes iegādei, piekaramo griestu, ar ekonomiskiem gaismekļiem iegādei un Ziemassvētku, kā arī Lieldienu dāvanām klientiem un darbiniekiem.

2021. gada decembrī mūsu centru apmeklēja “Stichting Hulp Letland” pārstāvji Joop un Coby Fuijkkink. Tā bija sirsnīga tikšanās Ziemassvētku brīvdienās, kuras laikā draugi no Nīderlandes patiesi interesējas par mūsu problēmām un vajadzībām, pauda gatavību sniegt visu iespējamo palīdzību. Var teikt, ka starp fondu un centru izveidojušās draudzīgas attiecības.

Attēlā: Zilupes vidusskolas direktora vietniece Marija Veikšane, Coby un Joop Fuijkkink, Zilupes VSAC valdes locekle Alina Raka.

Fonds “Stichting Hulp Letland” vāc līdzekļus, lai palīdzētu Latvijai, organizējot tikšanās ar Nīderlandes reliģisko, sabiedrisko organizāciju un uzņēmēju pārstāvjiem, turklāt 5. decembrī Nīderlandē fonda pārstāvji tirgo pašu ceptos cepumus Speculaaspoppen.

Mēs ticam, ka ikviens, kas dara labus  un žēlsirdīgus darbus, savā dzīvē saņem labu atalgojumu.

Lai visi labie darbi atgriežas pie mūsu draugiem no Nīderlandes ar veiksmi un labklājību!

Informāciju sagatavoja Alina Raka, SIA “Zilupes veselības un sociālās aprūpes centrs” valdes locekle