LV EN

Otrdiena, 2023. gada 07. februāris
Ričards, Rihards, Nelda
Ludza
Partly cloudy
-2°C
 
A A A

SIA „KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS” informē par siltumapgādes pakalpojuma tarifa izmaiņām

Sabiedrība ar ierobežotu atbildību „KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS” informē, ka saskaņā ar Sabiedrisko pakalpojumu regulatora 2022. gada 29. decembra lēmumu par Namsaimnieka iesniegto siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifa projekta apstiprināšanu, ar 2023. gada 12. janvāri stājas spēkā jauns siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs (bez pievienotās vērtības nodokļa):

  • Siltumenerģijas ražošanas tarifs – 57,05 EUR/MWh,
  • Siltumenerģijas pārvades un sadales tarifs – 20,53 EUR/MWh,
  • Siltumenerģijas tirdzniecības tarifs – 2,39 EUR/MWh,
  • Siltumenerģijas gala tarifs – 79,97 EUR/MWh.

 

Sabiedrības ar ierobežotu atbildību

„KĀRSAVAS NAMSAIMNIEKS”