LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Clear
17°C
 
A A A

Seminārs “Mazo ražotāju kooperācijas veicināšana”

Mazie ražotāji aicināti piedalīties Latgales plānošanas reģiona un Mācību centra MP organizētajā seminārā, kas notiks 16. novembrī no plkst. 10.00 līdz 15.00 Zoom platformā.

Dalībnieki seminārā tiks iepazīstināti ar kooperatīvu darbību nosakošajiem normatīvajiem aktiem, kooperācijas pamatprincipiem; ES fondu un valsts atbalstu kooperācijas veicināšanai; pašvaldību stratēģijām kooperācijas kustības atbalstam un labās prakses piemēri; kooperatīvu pieredzes stāstiem (Kuldīgas labumi, “Ekoloģisks.lv”, ”Baltijas ogu kompānija”); labās prakses piemēriem pašvaldību atbalsta sniegšanā kooperācijas attīstībā. Semināra noslēgumā būs diskusija.

Semināra lektori: Ina Gudele – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Mazo un vidējo uzņēmumu Padomes valdes locekle, SIA “Magnetic Professional”; Līga Lonerte – Jelgavas novada izpilddirektore; Sandija Rivža – LLU asociētā profesore; kooperatīvu pārstāvji.

Reģistrācijas saite.

SEMINĀRA DIENAS KĀRTĪBA

Norises laiks – 16.novembris, plkst. 10:00 – 15:00

Norises vieta – attālināti, Zoom platformā (reģistrācijas saite tiks izsūtīta pirms pasākuma)

1.daļa – no 10:00 līdz 12:00

  1. Kooperatīvu darbību nosakošie normatīvie akti, kooperācijas pamatprincipi.
  2. ES fondu un valsts atbalsts kooperācijas veicināšanai.
  3. Pašvaldību stratēģijas kooperācijas kustības atbalstam, labās prakses piemēri.

Jelgavas novada pieredze.

2.daļa – no 13:00 līdz 15:00

  1. Kooperatīva pieredzes stāsts. Kuldīgas labumi.
  2. Kooperatīvā sabiedrība “Ekoloģisks.lv” pieredzes stāsts.
  3. Kooperatīvā sabiedrība ”Baltijas ogu kompānija”.
  4. Labās prakses piemēri pašvaldību atbalsta sniegšanā kooperācijas attīstībā.
coloring.cool