LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Seminārs “Ilgtspējīgi risinājumi un enerģijas izmaksu samazināšanas iespējas mazajiem uzņēmējiem”

Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.—2020. gadam pasākuma „Starpteritoriālā un starpvalstu sadarbība” ietvaros projekts

Tūristam draudzīgs Latgales uzņēmējs digitalizācijas laikmetā”

 Projekta Nr. 19-00-A019.332-000007

Aktivitāte “Semināru cikls III”

 

Seminārs/apmācības ar dalībnieku iesaistīšanu

 ZOOM platformā

“Ilgtspējīgi risinājumi un enerģijas izmaksu samazināšanas

iespējas mazajiem uzņēmējiem” (13:00 – 17:00)

Mērķis: seminārs tiek rīkots sadarbībā ar  Elektrum Energoefektivitātes centru, kas darbojas no 1997. gada un ir vienīgais šāda veida centrs Baltijā, un semināra mērķis ir izglītot dalībniekus par gudru un efektīvu energoresursu lietošanu, savas ietekmes uz vidi mazināšanu, kā arī energo resursu samazināšanu un finanšu ietaupījumu.

Mērķauditorija: Latgales reģiona uzņēmēji

Pasniedzējs: Anrijs Tukulis, Rūta Liepniece, Toms Lācis (Elektrum Energoefektivitātes centrs)

Ko uzņēmējs iegūs: informāciju un zināšanas par to, ko uzņēmumi (arī jebkura iestāde, organizācija un mājsaimniecība) var darīt apgaismes jomā, mikroklimata jomā, vides tehnoloģiju jomā, lai samazinātu enerģijas patēriņu un sekojoši arī izmaksas.

            Norises vietas, moderators:

  • Zoom tiešsaistē 12.2021, saite tiks nosūtīta uz dalībnieka e-pastu pēc reģistrācijas.

Moderators:  Marika Rudzīte-Griķe, e-pasts [email protected]

Semināra darba kārtība

Lai piedalītos seminārā, pieteikšanās obligāta. Pieteikšanās, aizpildot pieteikuma anketu.

Pieteikšanās saite:  https://tinyurl.com/yc34z5kb 

  • Seminārs ir bez maksas.

Vairāk informācijas savā partnerībā:

  • Ludzas rajona partnerība – koordinatore Sandra Palma, [email protected];
  • Rēzeknes rajona kopienu partnerība – izpilddirektore Ineta Elksne, [email protected]
  • Preiļu rajona partnerība – valdes locekle Valija Vaivode, [email protected];
  • Ziemeļlatgales partnerība – stratēģijas administratīvā vadītāja Ieva Leišavniece, [email protected];
  • Krāslavas rajona partnerība – stratēģijas administratīvā vadītāja Zane Ločmele, [email protected]
  • Daugavpils un Ilūkstes novadu partnerība „Kaimiņi” – koordinatore Inga Krekele, [email protected]

Projekta mērķis: Veicināt uzņēmējdarbības attīstību Latgalē, izmantojot e-vides piedāvātās iespējas un apmācot uzņēmējus darbam ar tūristiem. Projekta realizācija ir iespēja sekmēt uzņēmējdarbības attīstību, tas ir ilgtermiņa ieguldījums Latgales reģiona uzņēmējdarbībā. Plānots, ka projekta rezultāts – Latgales reģiona uzņēmējdarbības attīstības stratēģija – būs viens no pamatiem, ko vietējās rīcību grupas iekļaus savās Sabiedrības virzīta vietējās attīstības stratēģijās, tādējādi paredzot aktivitātes uzņēmējdarbības attīstībai jaunajā plānošanas periodā.  Projekta ietveros plānots organizēt apmācību ciklus – semināru ciklus visās sešās Latgales reģiona vietējās rīcību grupās, aptverot 7 novadu teritorijas (Augšdaugavas, Balvu, Līvānu, Ludzas, Krāslavas, Preiļu un  Rēzeknes). 

 

coloring.cool