LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
22°C
 
A A A

Sāksies būvdarbi Baznīcas ielas un Stacijas ielas posmos

Turpinās projekta “Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides nodrošināšana Austrumlatgales pierobežas novadu teritorijā” īstenošana.

19.oktobrī notika pirmā būvsapulce par Baznīcas ielas posmā no Skolas ielas līdz 1. Maija ielai un Stacijas ielas pārbūvi posmā no Latgales ielas līdz Mazā Ezerkrasta ielai Ludzā.

Plānots, ka darbi notiks pa posmiem un jau šodien 27.oktobrī sāksies būvdarbi Baznīcas ielā posmā no Rekaševa ielas līdz 1.maija ielai, tiks veikti brauktuves asfalta seguma nofrēzēšanas darbi, uzstādītas papildus ceļa zīmes ar satiksmes ierobežojumiem būvdarbu zonā, transporta dalībniekiem un gājējiem būs jārēķinās ar ierobežojumiem.

Ludzas novada pašvaldība informē, ka būvdarbi minētajos objektos notiks līdz nākamā gada oktobrim. Būvdarbus veic būvuzņēmējs SIA “Ceļi un tilti”. Projekta gaitā plānots pārbūvēt ielu brauktuves, izbūvēt gājēju ietves, pārbūvēt ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas sistēmu, elektronisko sakaru tīklus un sistēmu, ielas apgaismojumu, uzstādot jaunus balstus un LED gaismekļus.

Elektroapgādes tīklu pārbūvi veiks AS “Sadales tīkls” par saviem līdzekļiem.

Projekts Konkurētspējīgas uzņēmējdarbības vides nodrošināšana Austrumlatgales pierobežas novadu teritorijā” tiek īstenots darbības programmas “Izaugsme un nodarbinātība 5.6.2.  specifiskā atbalsta mērķa “Teritoriju revitalizācija, reģenerējot degradētās teritorijas atbilstoši pašvaldību integrētajām attīstības programmām” 3. kārtas ietvaros ar Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) finansējumu.

Projektu vadītāja

Ilona Mekša

coloring.cool