LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Cloudy
13°C
 
A A A

Sākot ar 2021. gada 22. novembri Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseins atsāk savu darbu

Informējam, ka sākot ar 2021.gada 22.novembri Ludzas pilsētas vidusskolas peldbaseins atsāk savu darbu!
Saskaņā ar MK noteikumiem Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai” un MK rīkojumu Nr. 720 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” peldbaseins strādās epidemioloģiski drošā vidē, jeb “Zaļajā” režīmā: ieeja gan personālam, gan apmeklētājiem tikai ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu (jāuzrāda QR kods un personas apliecinošs dokuments).

Turpmāk peldbaseins darbosies ar nelielām darba izmaiņām. Ņemot vērā peldbaseina noslogojumu un epidemioloģiskās drošības pasākumus, publiskajiem apmeklējumiem peldbaseins būs pieejams darba dienās no plkst. 15.30 līdz 21.00. Publisko apmeklējumu laiks var mainīties, tāpēc lūgums sekot līdzi jaunākajai informācijai Ludzas novada pašvaldības un Facebook mājaslapā. Brīvdienās peldbaseins ir atvērts publiskajam apmeklējumam no plkst. 10.00 līdz 21.00.


Peldbaseinu drīkst apmeklēt TIKAI pēc iepriekšēja pieraksta, zvanot uz tālruņa numuru 65724018.
Aicinām ievērot valstī noteiktos ierobežojumus: lietot deguna un mutes aizsegus, kur tas nepieciešams, dezinficēt rokas, ieturēt 2 metru distanci un neapmeklēt peldbaseinu, ja ir aizdomas par saslimšanu vai uz Jums attiecas karantīnas vai pašizolācijas noteikumi.

Foto: Ralfs Punans

coloring.cool