LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
21°C
 
A A A

Rekordliels jauniešu skaits studē ar Vītolu fonda administrētajām stipendijām

Mūsdienu mainīgajā pasaulē vienīgais kapitāls, par kura drošību varam sniegt garantiju, ir cilvēka izglītība. Tā ir vērtība, kas neapsūbēs mitruma iespaidā, nezudīs neapdomīgas monetārās politikas rezultātā un netiks apdraudēta garnadžu ierašanās gadījumā. Tā ir vērtība, kuras iegūšana ir tikpat nepiepildāma kā cilvēka personības attīstība, ir tikai soļi, neatlaidīgi un apņēmīgi soļi pareizajā virzienā…

Pateicoties vairāk nekā 200 ziedotājiem no Latvijas, Amerikas, Austrālijas, Kanādas, Lielbritānijas, Venecuēlas un Zviedrijas, jaunajā mācību gadā ar stipendijām Latvijas augstskolās studē 825 studenti – no tiem 290 stipendiju saņem pirmo reizi,  451 stipendiāts studijas turpina un 84 jaunieši tika izraudzīti citos papildkonkursos. Gada laikā stipendijās plānots izmaksāt vairāk nekā 1,5 miljonus eiro.

Par spīti aizvadītā gada izaicinājumiem ziedotāji turpina atbalstīt Latvijas jauniešus ceļā uz izcilību. 2021./2022. mācību gadā ziedotāju stipendijas  no Ludzas novada saņem 18 jaunieši: Signija Voite ( Jura Melbārža piemiņas stipendija), Edgars Vorza (Mirdzas un Zelmas Lūsis piemiņas stipendija), Līga Igovena (Veltas Skultānes piemiņas stipendija),  Kristiāna Daukste (EY stipendija), Sabīne Blaua (Gunāra un Ināras Reiņu stipendija), Laura Ločmele (Viktorijas Mickānes piemiņas stipendija), Dairis Brilis (Puteņu ģimenes stipendija),  Ērika Dolgiļeviča (Saules stipendija), Egita Potaša, Madara Domarka un Valērija Lavrenova (Asjas un Berndta Everts piemiņas stipendija), Diāna Ameļko (ERGO stipendija), Agrita Bricika, Lūcija Burmeistere, Linards Sadovskis, Deniss Zinovjevs, Signija Igaune un Jana Iļjina (Gunāra Šterna piemiņas stipendija).

Pieteikšanās Vītolu fonda administrētajām stipendijām nākamajam studiju gadam sāksies 2022. gada 1. februāra un turpināsies līdz 1. martam. Vairāk informācijas: www.vitolufonds.lv.

Vītolu fonds

www.vitolufonds.lv

 

coloring.cool