LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 25. maijs
Junora, Anšlavs
Ludza
Mostly cloudy
21°C
 
A A A

Radoša nedēļas nogale Zilupē

Nedēļas nogale Zilupē bija radoša, mākslinieciska un krāsaina. Zilupes jaunatnes lietu speciāliste Valērija Groma un Zilupes aktīvākā jauniete Ruslana Žorža kopā ar bērniem un jauniešiem apguva jaunu prasmi – “T-kreklu” apgleznošanu. Ikvienam dalībniekam bija iespēja izveidot savu, unikālu T-kreklu. Katram sanāca oriģināls un neatkārojams krekliņš.

Rezultātus var aplūkot foto un video materiālos.

Savukārt, februārī un martā gaidāmas vēl daudzas interesantas meistarklases gan jauniešiem, gan vecākajai paaudzei. Iesaisties un
piedalies arī tu! Nepaliec malā!

Paldies atbalstītājiem – Izglītības Iniciatīvu Centrs un British Council Latvia.

Zilupes jaunatnes lietu speciāliste Valērija Groma

coloring.cool