LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Clear
10°C
 
A A A

Projekts “Brīvdabas sporta un rekreācijas centra – atklātas šautuves izveide Ludzas novada Pildas pagastā” ir realizēts

2021. gada 17.augustā pieņemts ekspluatācijā objekts: Šautuves būvniecība īpašumā Grantiņi Pildas pagastā, Ludzas novadā, kas tika izbūvēts projekta “Brīvdabas sporta un rekreācijas centra – atklātas šautuves izveide Ludzas novada Pildas pagastā” ietvaros.

Realizējot projektu tika izveidota atklāta tipa 200m šautuve Ludzas novada, Pildas pagasta Nirinu ciemā “Grantiņi”, tika veikti šautuves ierīkošanas darbi, notiek dokumentācijas sagatavošana šautuves sertificēšanai jeb atļaujas saņemšanai no pašvaldības šautuves darbībai.

Projekta ietvaros tika ierīkota šautuve, vieta, kur ikviens var iemācīties šaut un pilnveidot savas prasmes. Lai medības būtu rezultatīvas, treniņš šautuvē ir viens no priekšnoteikumiem veiksmīgam medījumam, bet tajā var trenēties ne tikai mednieki, bet arī cilvēki, kuriem interesē olimpiskais sportaveids – šaušana.  Ludzas novads ir mājas daudziem godalgotiem šaušanas sporta meistariem, sportistiem ar šo projektu tiks radīta labvēlīga vide šī sporta veida popularizēšanai un attīstībai Latgalē.

Gan mednieku kolektīviem, gan citiem interesentiem šautuve pieejama bez maksas, ievērojot Latvijas Republikas normatīvos aktus, bet sertificēta  šaušanas instruktora uzraudzībā, iepriekš sazinoties pa telefonu ar biedrības “STEINBERG SPORTS” vadītāju Pēteri Olksnu (26401688).

Projektu īstenoja biedrība “STEINBERG SPORTS” sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību, Latvijas Šaušanas Federāciju, LR Zemkopības ministriju, Ludzas novada medību kolektīviem. Projekts tika realizēts piesaistot Eiropas Savienības, Latvijas Republikas, Ludzas novada pašvaldības, biedrības “STEINBERG SPORTS” biedru un privātos finanšu līdzekļus. Projekta  kopējās izmaksas sastāda 41 000,21EUR, attiecināmās izmaksas 38 090,71EUR un publiskais finansējums 34 281,64 EUR.

Projekta īstenošanu administrē: Lauku atbalsta dienesta Austumlatgales reģionālā pārvalde

Eiropas Komisijas tīmekļa vietne: http://ec.europa.eu/agriculture/rural-development-2014-2020_lv

Darbi tiek īstenoti Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam apakšpasākums “Darbību īstenošana saskaņā ar sabiedrības virzītas vietējās attīstības stratēģiju” projekta Nr. 19-01-AL34-A019.2201-000010 “Brīvdabas sporta un rekreācijas centra – atklātas šautuves izveide Ludzas novada Pildas pagastā” ietvaros.

Biedrības “STEINBERG SPORTS”

vadītājs Pēteris Olksna

coloring.cool