LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 26. maijs
Varis, Eduards, Edvards
Ludza
Partly cloudy
9°C
 
A A A

Pirms ķert Jumi, Kārsavā notiks Miķeļdienas ieskandināšana

mikeliGatavojoties ražas svētkiem, Kārsavā 18. septembrī plkst. 12.00 notiks Miķeļdienas ieskandināšana “Sanākam, sadziedam, sagaidot Miķeli!”.

Tuvojoties Miķeļdienai, laukumu pie Kārsavas kultūras nama pieskandinās amatierkolektīvi no Ludzas, Ciblas, Zilupes un Kārsavas novadiem. Pēc garās rudens darba dunas, ražas bagātības iepriecināti, jautrās dziesmās un dejās atzīmēsim saulgriežu tuvošanos.

Mikeļdienas ieskandināšanas pasākums Kārsavas novadā notiek projekta “Gaismas dārzs Ludzai” ietvaros. Projekts veltīts Latvijas simtgadei un tiek īstenots ar Latvijas vides aizsardzības fonda un Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas finansiālu atbalstu”.

projekta_saules_darzs_logo

 

Informāciju sagatavoja

Inese Krivmane,

Kārsavas novada sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool