LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

PII “Rūķītis” skatāma Ingrīdas Ladusānes gleznu izstāde

Ludzas pilsētas pirmsskolas izglītības iestādes “Rūķītis” komanda pēc vasaras brīvdienām bija priecīgi satikties ar bērniem, vecākiem un kolēģiem. Zinību dienā sarūpēts pārsteigums, iestādes foajē bija skatāma skolotājas Ingrīdas Ladusānes gleznu izstāde.
 
“Ingrīda glezno jau sen, viņa savās gleznās ataino dzīvniekus un dabas ainavas. Atvaļinājums ir tas laiks, kad varam realizēt savus sapņus, bagātināt savu iekšējo pasauli. PII “Rūķītis” kolektīvā ir daudz radošu un talantīgu cilvēku”, stāsta PII skolotāja Jeļena Truhanova. 
 
Novēlam, lai radošums nezūd! 
 
Informāciju apkopoja Ludzas novada pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste
Jana Dukaļska 
coloring.cool