LV RU EN

Ceturtdiena, 2021. gada 29. jūlijs
Vidmants, Edmunds, Edžus
Ludza
Intermittent clouds
19°C
 
A A A

Piektdien tiks paziņoti konkursa “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2016” uzvarētāji

Uznemeju gada balva_2016_balva_webPiektdien, 20. janvārī, Ludzas Tautas namā novada uzņēmēji un zemnieki tiksies pasākumā, kurā tiks godināti arī konkursa “Ludzas novada uzņēmēju gada balva 2016” uzvarētāji.

Ludzas novada pašvaldības izsludinātā konkursa 12 nominācijām tika pieteikti 25 pretendenti.

Nominācijai Lielākais nodokļu maksātājs izvirzīta SIA “Ariols”, nominācijai Lielākais darba devējs – SIA “Ludzas maiznīca”, savukārt balvai Novada investors izvirzīta SIA “Lat Cosmetics”. Uz Novada eksportētāja titulu pretendē trīs uzņēmumi: SIA “Mauriņi 57”, SIA “Ariols” un SIA “ERA-M”.

Nomināciju Gada bioloģiskais ražotājs piedāvāts piešķirt divām zemnieku saimniecībām – “Pienenīte SG” un “Nomales mājas” – un trim saimnieciskās darbības veicējiem: Valentīnai Smirnovai, Antoņinai Rudušai, Jevgenijai Cvetkovai. Gada lauksaimnieks graudkopībā/lopkopībā nosaukumam izvirzīti pieci kandidāti: saimnieciskās darbības veicēji Raivis Sjakste un Dmitrijs Šladts, IK “Kristaps Kuprevičs”, SIA “Lemuri” un zemnieku saimniecība “Baltais stārķis”.

Balvu Gada mājražotājs ierosināts pasniegt populārajai konditorei Mārītei Lipskai, nosaukumu Jauniešiem draudzīgs uzņēmums piešķirt SIA “VELS”, bet nomināciju Gada tūrisma uzņēmums – SIA “Ludzas amatnieku centrs”.

Nominācijai Gada jaunais komersants izvirzītas SIA “SAMS&KO” un uzņēmuma “Aleksandrs M” ziedu studija “Vanilla”, IK “Prikulis” un saimnieciskās darbības veicējs Konstantīns Muhins.

Nosaukuma Gada tirgotājs saņemšanai virzīts SIA “Ludzas maiznīca” veikals “CENTRS” un sabiedrība ar ierobežotu atbildību “Gaišezers”.

Nominācijai Gada sociālais partneris šoreiz neviens pretendents netika pieteikts.

Uzvarētāji katrā nominācijā saņems Pateicības rakstu un piemiņas balvu.

Svetlana Rimša,

sabiedrisko attiecību vadītāja

coloring.cool