LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Pianīns Ludzas Mūzikas skolai piegādāts

Katru gadu Ludzas Mūzikas skola sadarbībā ar Ludzas novada pašvaldību, plānojot skolas budžetu, paredz finanšu līdzekļus materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai, arī jaunu, kvalitatīvu mūzikas instrumentu iegādei. Papildus finansējums šim mērķim tiek piesaistīts arī no Valsts Kultūrkapitāla fonda. Jauni mūzikas instrumenti vienmēr priecē gan pedagogus, gan audzēkņus.

2022. gada 28. martā tika parakstīts līgums ar SIA “Valdario” par pianīna iegādi un piegādi, neskatoties uz dažādiem ārējiem apstākļiem, uzņēmums ļoti operatīvi piegādāja mūzikas instrumentu no Leipcigas uz Ludzu un jau 06. aprīlī tas rada mājvietu Ludzas Mūzikas skolā.

Iegādātie mūzikas instrumenti papildina Ludzas Mūzikas skolas materiāli tehnisko bāzi un padara mūsdienu tendencēm un prasībām atbilstošu kultūrizglītības vidi, nodrošinot audzēkņiem iespēju instrumentu spēli apgūt uz tehniski labā stāvoklī un kvalitatīviem mūzikas instrumentiem.

Valsts Kultūrkapitāla fonda mērķprogrammas „Mūzikas un dejas mākslas izglītības iestāžu materiāli tehniskās bāzes uzlabošana” projekta “Mūzikas instrumentu iegāde Ludzas Mūzikas pamatskolai materiāli tehniskās bāzes uzlabošanai” ietvaros.

 

Attīstības un plānošanas

nodaļas vadītājas vietniece

Ilona Mekša

Foto: Elvīra Jakovļeva

coloring.cool