LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 23. jūnijs
Līga
Ludza
Clear
9°C
 
A A A

Pēc pārbūves nodots ekspluatācijā tilts pār Ilžas upi Ludzas novada Pildas pagastā

Ceturtdien, 14. oktobrī pēc veiktās pārbūves ekspluatācijā nodots tilts pār Ilžas upi Ludzas novada Pildas pagastā.

Ilžas tilta autoceļā Pd1 Pilda-Tjapši-Gajeva pārbūve veikta ar mērķi nodrošināt Ludzas novada pašvaldības transporta infrastruktūras attīstību, uzlabojot satiksmes dalībnieku drošību un dzīves kvalitātes celšanos.

Saskaņā ar būvprojekta risinājumiem veikta tilta nojaukšana, demontējot tilta klāju un nesošās laiduma konstrukcijas, kā arī visus tilta balstus. To vietā uzbūvēta konstrukcija no divām saplacinātām gofrēta tērauda caurulēm.

Būvdarbus veic SIA “Būvinženieris”, būvuzraudzību objektā nodrošina SIA “VIATESTI”, autoruzraudzību – SIA “MSCO”.

Investīciju projekta finansēšanai izmantots atbalsts pašvaldībām Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai. Kopējās būvdarbu izmaksas sastāda 150799,75 EUR, t.sk. 122759,59 EUR Valsts aizdevums pašvaldībām un 28040,16 EUR – 2021.gada pašvaldības budžeta līdzekļi. 

 

Informāciju sagatavoja:

projektu vadītāja

Ilona Rimša

 

coloring.cool