LV RU EN

Ceturtdiena, 2022. gada 19. maijs
Sibilla, Teika, Lita
Ludza
Mostly cloudy
9°C
 
A A A

Pavasara stafetes skrējiens “Kārsava – Ludza”

1. maijā notika pavasara stafešu skrējiens Kārsava – Ludza. Kopumā pieteicās 5 komandas, viens dalībnieks veica distanci individuāli.

Komandas, kas piedalījās skrējienā: 

  • “Viens par visiem, visi par vienu” (komanda nr. 1);
  • “Māris Punculis” (ind.) (komanda nr.2);
  • “Sport Pace” (komanda nr. 3);
  • “Frozen Eight” (komanda nr. 4);
  • “Ludzas veterāni” (komanda nr. 5);
  • “ZVS Skolu Sports” (komanda nr. 6);

Trase Kārsava- Zilupe tika sadalīta 8 posmos. Stafete sākās no pagrieziena uz Kārsavu un katrs dalībnieks veica attiecīgo posmu, kur sagaidīja katras komandas dalībnieks un nododot vesti, uz kuras tika norādīts komandas numurs, turpināja skrējienu līdz nākošajam posmam.

Komandā bija jāpiesaka 8 cilvēki – 6 vīrieši un 2 sievietes. Tāpat drīkstēja skriet posmu arī vienatnē, kā piemēram, skrējiena dalībnieks Māris Punculis pievarēja visu trasi individuāli! 

No Ludzas veterāniem skrējienam pieteicās 4 cilvēki, kuri pieveica šo trasi pamīšus un visu skrējiena laiku pārliecinoši bija vadībā. Intriģējoša cīņa izvērtās finišā, kur “Frozen Eight” komandas pārstāvei finiša taisnē izdevās apsteigt Ludzas veterānu komandu, izcīnot uzvaru!

Tika padomāts arī par komandu drošību, pirms un pēc skrējiena, dalībniekus pavadīja policijas ekipāža. Pēc skrējiena, visi dalībnieki varēja pacienāties ar zupu. Katrs dalībnieks tika pie piemiņas balvas, pirmo 3 vietu ieguvējiem – balvas, medaļas un diplomi!

Pārsteiguma balvu arī saņēma M. Oļipovs, kurš 2 pēdējos posmus skrēja individuāli, balvu ieguva arī velosipēdists Juris Langišs, kurš  visu ceļa posmu pavadīja savējos – kārsaviešus!

Vietu sadalījums:

6. vieta – Māris Punculis, rezultāts (2:24,32)
5. vieta – “Viens par visiem, visi par vienu” (Robežsardzes komanda), rezultāts (2: 13,02);
4.  vieta – “ZVS Skolu Sports” (komanda no Zilupes), rezultāts (2 : 12,15);
3.  vieta – “Sport Pace”, rezultāts (2 : 07,41) (A.Vengra, A. Senkāns, T. Kuzņecova,R. Šteinberga-Šternboka, B. Miziša, J. Enikova, S. Vengra);
2.  vieta – “Ludzas Veterāni”, rezultāts (1: 58,41) (A. Kazačkovs, M. Guitāne, R. Kļaviņš, N. Petrovs);
1.  vieta – “Frozen Eight” (komanda no Kārsavas, rezultāts (1 : 57,40)1. ( V. Djubko, E. Čoičs, J. Streļča, D. Andrejevs ,P. Pundure, R. Zelčs, B. Mūrniece Krišāne, R. Punans);

Paldies visiem pasākuma dalībniekiem, līdzjutējiem, policijas ekipāžām, organizētājiem, tiesnešiem pasākuma veidošanā un atbalstīšanā! 

coloring.cool