LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-5°C
 
A A A

Pateicība par organizēto Senioru vakaru

Novembrī Ludzas novadā organizēti pasākumi novada senioriem, nupat aizvadīts pasākums Kārsavas pilsētā, pirms tam seniori satikās Isnaudā, tāpat rudenī organizēta senioru tikšanās Blontos. Pašvaldība saņēmusi jaukus pateicības vārdus vieniem no pasākuma organizatoriem – Bogomolu ģimenei Isnaudā. 

“Mums, pensionāriem, 13. novembris bija saulaina diena  –  notika pensionāru vakars Isnaudas Kultūras namā. Skanēja dziesmas, raits deju solis, humors. Aizmirsās sāpošās kājas, mugura. Satikti agrākie kaimiņi, darba biedri. Pietika enerģijas pat uzgriezt kādu raitāku deju. Par šiem gaišajiem svētkiem vissirsnīgākais paldies Imantam un Rutai Bogomoliem. Paldies visiem kolektīviem, kuri priecēja mūs. Lai viņiem daudz enerģijas, izdomas pilnus nākošos pasākumus”. 

            Dziļā cieņā un pateicībā pensionāre Antoņina Suharevska