LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Partly cloudy
-4°C
 
A A A

Pateicība no Rogaižas ciemata iedzīvotājiem par labiekārtotu kapsētas teritoriju

Novembrī biežāk nekā ierasts atceramies savus tuviniekus, kas aizsaulē. Līdz ar tumšajiem vakariem ierodas veļu laiks – kāds aizdedz svecīti svecīšu vakarā un vēl kāds aizlūdz par aizgājušajiem Dvēseļu dienā. Visus vieno tradīcijas un vēlēšanās godināt tuviniekus. Pateicoties Ludzas novada finansiālam atbalstam un Pildas pagasta darbiniekiem, jo īpaši Andrejam Bašmakovam, sabiedrisko darbu veicējiem, Rogaižas kapsētas teritorija ir labiekārtota un apžogota ar jaunu žogu. Kapu kopiņas nu būs pasargātas no meža dzīvniekiem, bet apmeklētājus priecēs teritorijas vizuālais skats. Sirsnīgs paldies!

Rogaižas kapsētā guldīto piederīgie