LV EN

Piektdiena, 2023. gada 03. februāris
Vida, Ida, Aīda
Ludza
Mostly cloudy
-4°C
 
A A A

Pašvaldība apbalvos par izciliem sasniegumiem sportā un kultūrā

13. janvārī plkst. 15.00 Ludzas Kultūras namā notiks godināšanas pasākums “Izcilie sasniegumi kultūrā un sportā”. Ludzas novada pašvaldība apbalvos novada sportistus un kultūras aktīvistus, kas aizvadītā gada laikā ar saviem panākumiem popularizējuši novada vārdu ne vien Latvijas, bet arī starptautiskā līmenī. Pasākumā kopumā tiks sveikti 243 novadnieki.

Pamatojoties uz noteikumiem “Noteikumi par kārtību, kādā piešķiramas naudas balvas par izciliem sasniegumiem kultūrā un sportā, un naudas balvu apmēru“, Ludzas novada pašvaldība pasniegs Pateicības rakstus un naudas balvas par panākumiem dejā, mūzikā un mākslā Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra, Ludzas mūzikas pamatskolas, J. Soikāna Ludzas mākslas skolas, Kārsavas mūzikas un mākslas skolas, un Zilupes mūzikas un mākslas skolas audzēkņiem un pedagogiem, kā arī folkloras kopu un etnogrāfisko ansambļu dalībniekiem.

Tāpat sveiks sportistus un trenerus, komandās un individuāli, kuri guvuši panākumus valsts un starptautiskā līmeņa čempionātos un sacensībās tādos sporta veidos, kā: svarcelšana, džudo, vieglatlētika, futbols, volejbols, šautriņmešana un handbols. 

Šāda veida godināšanas pasākumu pašvaldība organizē jau tradicionāli, no 2020. gada uzsākta tradīcija rīkot lielākus pasākumus. Pērn sarīkojums izpalika, taču šogad atkal satiksimies klātienē.  

 

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste