LV RU EN

Svētdiena, 2022. gada 03. jūlijs
Verita, Everita, Benita, Sulamīte
Ludza
Mostly cloudy
25°C
 
A A A

Pašvaldība aicina atbildīgi izmantot jauno rotaļu laukumu pie Ludzas pilsētas vidusskolas 2. korpusa

Smiekli, čalas un lielā rosība bērnu rotaļu laukumā pie Ludzas pilsētas vidusskolas 2. korpusa nedaudz pierimusi, jo 17. septembrī nepareizi ekspluatējot bērnu rotaļu laukuma iekārtu – karuseli, tika nolauzta detaļa un bojāta konstrukcija. Lai bērnus un jauniešus nepakļautu briesmām, tika pieņemts lēmums noņemt karuseļa iekārtas sēdekļus. Jauniešu pārgalvības un bezatbildības rezultātā, līdz defekta novēršanai, karuselis nav ekspluatējams.

Ludzas novada pašvaldība aicina bērnu rotaļu laukumu apmeklētājus: bērnus un jauniešus būt saudzīgiem pret uzstādītām konstrukcijām un aprīkojumu, ievērot bērnu rotaļu laukuma lietošanas noteikumus, lietot bērnu rotaļu laukuma elementus atbilstoši norādītajam vecumam. Rotaļu ierīces, kas ir viegli pieejamas, domātas mazākiem bērniem, un ierīces, kurām ir grūtāk piekļūt, domātas lielākiem bērniem. Aicinām vecākus būt atbildīgiem un nepakļaut mazākos bērnus riskam, ieceļot ierīcēs, kas paredzētas lielākiem bērniem, kā arī veikt pārrunas ar bērniem un mācīt, kā pareizi lietot uzstādītās iekārtas. 

Par noteikumu neievērošanu personas var tikt izraidītas no bērnu rotaļu laukuma un sauktas pie administratīvās atbildības. Atgādinām, ka skolas teritorijā darbojas video novērošanas sistēma.

Lai ierīkotie bērnu laukumi kalpotu ilgāk un priecētu bērnus, lūgums izturēsimies saudzīgi un ar cieņu pret ieguldīto darbu un līdzekļiem. Šis bērnu laukums tika ierīkots pateicoties mūsu novadnieka Juliana Mekša ziedojumam.

Informāciju sagatvoja Ludzas novada pašvaldības Projektu vadītāja Ilona Mekša

Foto: Ralfs Punans

coloring.cool