LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 01. jūlijs
Rimants, Imants, Ingars, Intars
Ludza
Sunny
27°C
 
A A A

Pasniedz Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstu

Pirmssvētku noskaņās, 29. decembrī Ludzas novada pašvaldības domes priekšsēdētājs Edgars Mekšs un izpilddirektors Sergejs Jakovļevs pasniedza Ludzas novada pašvaldības Atzinības rakstu par ilggadēju, godprātīgu darbu un nozīmīgu ieguldījumu Ludzas novada uzņēmējdarbības attīstības veicināšanā biedrības “Ludzas rajona partnerība” vadītājai Sandrai Palmai. 

Sandra Palma savas darba gaitas Ludzas pusē uzsāka 1998. gadā, vadot Ludzas rajona padomes Finanšu un grāmatvedības nodaļu. Viņas enerģiskums ļāva 2006. gada 30. jūnijā izveidot un nodibināt biedrību “Ludzas rajona partnerība”. Jau vairāk nekā 15 gadus Sandra Palma vada, koordinē un attīsta biedrības darbu. 

Partnerības darbības mērķis ir paaugstināt vietējo iedzīvotāju un organizāciju kapacitāti, vietējām iniciatīvas grupām realizējot pašu izstrādātus projektus. Pēc Lauku atbalsta dienesta informācijas, uz 2021. gada 1. septembri Ludzas rajona partnerībai ir apstiprināti projekti par kopējo summu, kas pārsniedz 2 miljonus EUR. 

Atzinības raksta ieguvēja ne vien vada biedrības darbu, bet arī popularizē Ludzas novada tēlu, jo ikviens veiksmīgi realizēts projekts ir  veiksmes stāsts ar jaunām darba vietām un ieguldījumu novada attīstībā. 

Sagatavoja Ludzas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Dukaļska

coloring.cool