LV RU EN

Piektdiena, 2022. gada 20. maijs
Venta, Salvis, Selva
Ludza
Showers
13°C
 
A A A

Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purvu!” 30.aprīlī

Turpinot tematisko dienu tradīciju arī šogad, aicinām uz Purvu dienu 30. aprīlī. Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purva noslēpumus!” noritēs Goliševas pagasta Zaborovjes purvā. Kopā ar dabas eksperti Renāti Kaupužu no dabas saimniecības “Ošumājas” lūkosim cik patiesībā krāšņs un dzīvības pilns ir šķietami pelēkais un nabadzīgais purvs. Raudzīsim iepazīt augus, sūnas, ķērpjus, putnus un visus dzīvos un nedzīvos dabas objektus, kas gadīsies mūsu ceļā. Pārgājiena kopējais ilgums varētu būt divas līdz trīs stundas. Pārgājiena grūtības pakāpe ir vidēja līdz izaicinoša, bet tas neliedz doties piedzīvojumā kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem. Pieteikšanās pa tālruni 29327265 (Ludzas TIC) vai e-pastu [email protected]. Precīzas tikšanās vietas koordinātes tiks izsūtīts dalībniekiem nedēļu pirms pārgājiena. Dalībnieku skaits ir limitēts!

! Svarīga piezīme !

Personām no 15 gadu vecuma, uzturoties pierobežas joslā- gar Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežu ir nepieciešama Valsts robežsardzes izsniegta speciālā caurlaide. Šajā gadījumā tā ir terminētā speciālā caurlaide. Speciālo caurlaidi var pieprasīt un saņemt, izmantojot e-pakalpojumu vienoto portālu www.latvija.lv vai arī ar iesniegumu griezties jebkurā Valsts robežsardzes struktūrvienībā.

Ludzas novada tūrisma centrs

coloring.cool