LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Sunny
13°C
 
A A A

Parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturēto likumu “Grozījumi Likumā par ostām” notiks no 10. marta līdz 8. aprīlim

No 10. marta līdz 8. aprīlim (ieskaitot) notiek parakstu vākšana tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likuma “Grozījumi Likumā par ostām” atcelšanu, lēmusi Centrālā vēlēšanu komisija (CVK). Grozījumi paredz Rīgas un Ventspils ostu pārvaldības modeļa maiņu, proti – ostas tiktu pārveidotas par kapitālsabiedrībām.

Lai nodrošinātu parakstu vākšanu tautas nobalsošanas ierosināšanai par apturētā likuma “Grozījumi Likumā par ostām” atcelšanu, Ludzas novadā  ir noteiktas trīs parakstu vākšanas vietas:

 

Parakstu vākšanas vieta Adrese
Ludzas kultūras nams Stacijas iela 41, Ludza, Ludzas novads
Kārsavas kultūras nams Vienības 49c, Kārsava, Ludzas novads
Zilupes Tautas nams Tautas iela 1, Zilupe, Ludzas novads

 

Parakstu vākšanas punktu darba laiki:

  • pirmdienās, trešdienās, piektdienās, svētdienās no plkst. 9.00 līdz 13.00
  • otrdienās, ceturtdienās, sestdienās no plkst. 15.00 līdz 19.00

Plašāka informācija Centrālā vēlēšanu komisijas mājaslapā www.cvk.lv

Svarīgi ņemt vērā, ka parakstu vākšana notiek, lai tautas nobalsošanā varētu lemt par šī likuma atcelšanu. Ja vēlētāji atbalsta likuma pieņemšanu un spēkā stāšanos, tad parakstu vākšanā nav jāpiedalās.

Vēlētājiem, kuri veselības stāvokļa dēļ nevarēs ierasties parakstu vākšanas vietā, bet vēlēsies piedalīties parakstu vākšanā, tiks nodrošināta iespēja pieteikties parakstu vākšanai savā atrašanās vietā. Parakstu vākšana vēlētāju atrašanās vietās notiks pēdējā parakstu vākšanas dienā, 8. aprīlī.

Tiesības piedalīties parakstu vākšanā ir Latvijas pilsoņiem no 18 gadu vecuma. Lai piedalītos parakstu vākšanā, jāuzrāda derīgs personu apliecinošs dokuments – Latvijas pilsoņa pase vai Latvijas pilsoņa apliecība (eID karte).

Ludzas novada vēlēšanu komisija

Tālr. 29285407

e-pasts: [email protected]

coloring.cool