LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 28. maijs
Vilhelms, Vilis
Ludza
Mostly cloudy
8°C
 
A A A

Par vecāku līdzfinansējuma atcelšanu sakarā ar Covid-19 izplatību

Sakarā ar to,  ka ievērojot Covid -19 ierobežošanai noteiktās epidemioloģiskās drošības prasības un piesardzības pasākumus, izglītības jomā ir noteikts daļēji attālinātais un attālinātais mācību process, Ludzas novada pašvaldības dome 2022. gada  27. janvāra domes sēdē lēma atcelt vecāku līdzfinansējumu profesionālās ievirzes mākslas, mūzikas un deju programmās Ludzas Mūzikas pamatskolā, J. Soikāna Ludzas mākslas skolā, Kārsavas Mūzikas un mākslas skolā, Zilupes Mūzikas un mākslas skolā, no 2022. gada 1. janvāra līdz ārkārtējās situācijas beigām.

Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

coloring.cool