LV RU EN

Trešdiena, 2022. gada 22. jūnijs
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Ludza
Sunny
19°C
 
A A A

Par jaunuzstādīto LED gaismekļu darbības traucējumiem

Projekta “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana ar viedajām apgaismojuma tehnoloģijām Ludzas pilsētā” ietvaros Ludzas pilsētā ir uzstādīti 252 gaismu izstarojošu diožu (LED) tipa gaismekļi ar viedām tehnoloģijām – automātisku  spilgtuma regulāciju Ludzas pilsētas lielajās tranzīta ielās – Jelgavas, Tālavijas un Latgales ielās.

Informējam, ka dienas tumšajā laikā novērojami gaismekļu darbības traucējumi, kas radušies nestabila interneta pieslēguma dēļ. Pašvaldība veica pārrunas ar būvdarbu izpildītāju SIA “Derex” par iespējami ātrāku sistēmas konfigurēšanu, lai novērstu radušās problēmas objektā. Sistēmas darbības defektu novēršanu būvuzņēmējs veiks garantijas ietvaros.

Ja kādā no minētajām Ludzas pilsētas ielām novērojami viedo gaismekļu darbības traucējumi, aicinām iedzīvotājus par to informēt būvuzņēmēja pārstāvi, rakstot uz [email protected] 

Par visiem ielu apgaismojuma bojājumu gadījumiem informāciju lūdzam sūtīt uz e-pastu: [email protected]

 

 

 

 

coloring.cool