LV EN

Sestdiena, 2022. gada 26. novembris
Sebastians, Konrāds, Sebastijans
Ludza
Mostly cloudy
-3°C
 
A A A

Par izmaiņām sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifā poligonā “Križevņiki”

2023.gadā stājas spēkā jauna Dabas resursu nodokļa (turpmāk tekstā– DRN) likme par sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonos, DNR likme par nešķiroto sadzīves atkritumu apglabāšanu pieaugs no 80 EUR/t uz 95 EUR/t. SIA „ALAAS” 2022.gada 14.oktobrī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai (turpmāk tekstā– SPRK) iesniedza izskatīšanai sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojuma tarifa projektu, jo poligona “Križevņiki” sadzīves atkritumu apglabāšanas pakalpojumā iekļauto izmaksu pieaugums pārsniedz 5%.

Tarifs par sadzīves atkritumu apglabāšanu poligonā “Križevņiki” atbilstoši plānotajām izmaiņām ir sekojošs:

Priekšlikumus un ieteikumus par tarifa projektu rakstveidā vai elektroniski var iesniegt pa pastu „Križevniki 2”, Križevņiki, Ozolaines pagasts Rēzeknes novads LV-4633, e-pastu: [email protected] , kā arī Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijai Rīgā, Ūnijas ielā 45, faksa Nr.67097277, e-pasta adrese: [email protected].

Līdz jauna tarifa apstiprināšanai SPRK, sakarā ar DRN palielinājumu no 2023.gada 1.janvāra sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifs būs 90,50 EUR/t (bez PVN), savukārt pēc SPRK lēmuma jauns sadzīves atkritumu apglabāšanas tarifs būs 116,73 EUR/t (bez PVN) (plānotais spēkā stāšanās laiks 2023.gada 1.ceturksnis).  

Informāciju sagatavoja SIA “ALAAS”