Sports
Panākumi šautriņmešanā un “Drosmes skrējienā”, atskats uz sacensībām novusā

DARTS

No 19. līdz 21. augustam Igaunijā, Uulu pilsētā, norisinājās Baltijas A kategorijas Hääde Meeste Peeker Kauss šautriņu mešanā, kurā startēja arī Sporta kluba Kuorsova „50 + 1” šautriņu metēji.

Piektdienas vakarā norisinājās pielozēto pāru turnīrs, kur 3.vietu izcīnīja Laimonis Naglis pārī ar lietuvieti Nerijus Štaraitis, piekāpjoties nākamajiem čempioniem Kestutis Žukas & Margus Sokk.

Sestdien norisinājās individuālās sacensības. 14 dāmu konkurencē līdz finālam aizcīnījās Marija Ružāne. Finālspēlē pret igaunieti Hanna Elisabeth Tiisler Marija nokļuva iedzinējos ar 1:4, tomēr spēja rezultātu izlīdzināt un tikai izšķirošā lega beigās aukstasinīgāk nospēlēja Hanna, kura arī izcīnīja čempiones titulu. Apsveicam Mariju ar vicečempiones titulu. Kungu (71 dalībnieks) konkurencē 9.vietu izcīnīja Aivars Šutka. Laimonim Naglim un Jānim Kondrātam dalītā 5 – 8.vieta. Ceturtdaļfinālā Laimonis piekāpās lietuvietim Laimis Zubavičius 1:5, bet Jānis igaunim Toomas Pässa 2:5. Par čempionu kungiem kļuva Olaf Siigur, kurš finālā uzvarēja Laimis Zubavičius 7:4.

Svētdien norisinājās komandu sacensības. 15 komandu konkurencē Marija komandā ar saulkrastniekiem Diānu un Jurģi Grabčikiem izcīnīja 5 vietu. Trio „50 + 1” (Aivars, Jānis, Laimonis) aizcīnījās līdz pusfinālam, kur piekāpās lietuviešiem. Spēlē par 3.vietu „50 + 1” trio neatstājot nekādas cerības igauņiem, izcīnīja „mazo” čempionu titulu. APSVEICAM!!!

Vairāk foto: Facebook lapā Sports Ludzas novadā.

Informāciju sagatavoja Laimonis Naglis.

DROSMES SKRĒJIENS

20. augustā Biķerniekos notika kārtējais Drosmes skrējiens, kurā piedalījās Jānis Ļubka, Oskars Beļevičs, Ralfs Punans, Roberts Zelčs. Ludzas novada komanda 7 km distancē izcīnīja uzvaru! 1. vieta, pārvarot dažādus šķēršļus, smilšainus ceļus, kas apgrūtināja skriešanu.

Pašlaik kopvērtējumā mūsu puiši atrodas 2. vietā. Vēl ir atlicis viens posms un,  tad arī tiks noskaidroti kopvērtējuma rezultāti.

Apsveicam drosminiekus ar izcīnīto 1. vietu Rīgas posmā!

NOVUSS

20. augustā, Ludzā, Sporta kompleksā “Vārpa” notika novusa sacensības, kurās piedalījās desmit dalībnieki. Dalībnieki spēlēja pēc apļa sistēmas, viens pret otru līdz trim uzvarām.