LV RU EN

Sestdiena, 2022. gada 02. jūlijs
Lauma, Ilvars, Halina
Ludza
Cloudy
16°C
 
A A A

Paldies nekad nav par daudz!

11. janvārī pasaulē tiek atzīmēta Starptautiskā paldies diena, lai atgādinātu, cik svarīgi ir izrādīt pateicību ik dienu. Mazais vārdiņš “paldies” spēj sasildīt un iepriecināt. Tā ir diena, kas atgādina par to, cik reti mēs ikdienā apstājamies un aizdomājamies par visu to brīnišķīgo, kas mums pieder – ģimeni, draugiem un paziņām, par dzīvību, kas mums dāvāta, par dabu, kas ir mums apkārt, par zemi, kurā dzīvojam, un valodu, kurā runājam.

Izmantosim šo dienu, lai ievilktu dziļu elpu un ar pateicību palūkotos uz savu dzīvi. Tāpēc atcerēsimies pieklājības vārdus un uzvedības normas un būsim pateicīgi un pieklājīgi viens pret otru! Galvenais, lai paldies būtu teikts no visas sirds.

Arī ikdienā ap mums ir cilvēki, kas palīdzējuši, atbalstījuši un spēlējuši svarīgu lomu mūsu dzīvē. Pateiksim viņiem PALDIES! Par iedvesmu, atbalstu, uzmundrinājumu un mīlestību, par to, ka viņi ir kopā ar mums!

Tam, kurš grib iepriecināt cilvēkus,
ir jānes sevī prieks.
Tam, kurš grib pasaulē ienest siltumu,
ir jānes sevī uguns.
Tam, kurš grib palīdzēt,
ir jābūt piepildītam ar mīlestību.
Tam, kurš uz zemes grib panākt mieru,
ir jārod miers savā sirdī.
/Fils Bosmans/

Nemanot aizsteidzies prom Ziemassvētku gaidīšanas laiks. Ziemassvētki ir dāvanu un dāvināšanas laiks – došana un saņemšana atklāj Ziemassvētku garu pilnā plaukumā.

Par šo dāvināšanas prieku citiem, gandarīts var būt SIA ,,Salenieku dolomīts” valdes loceklis Juris Seilis un  SIA ,,Salenieku dolomīts” vadība, kura iepriecināja Ludzas novada Malnavas PII ,,Sienāzītis” kolektīvu ar dāvanām, ko pirms Ziemassvētkiem saņēma iestādes izglītojamie un darbinieki. Patiess prieks staroja bērnu actiņās, kad jaunās drošības atstarojošās vestes ar uzrakstu “SALENIEKU DOLOMĪTS”, tika izsaiņotas no iepakojuma. Tagad dodoties pastaigā un āra aktivitātēs, esam droši un pamanāmi!

Un, ja protam izteikt vēlēšanos un noticēt Ziemassvētku brīnumam, tad pārsteigumi turpinās! Dāvanā no atsaucīgajiem sadarbības partneriem saņēmām arī platekrāna SMART televizoru.

Mūsdienās, kad arvien straujāk skolās un pirmsskolās ienāk digitālās tehnoloģijas: gan bērni, gan skolotāji iegūst informāciju tīmekļa vietnēs, lieto daudzveidīgus digitālos mācību resursus, informācijas komunikācijas tehnoloģijas, dažādas piedāvātās mācīšanās platformas, tajās radot un saglabājot informāciju. Digitālo ierīču un tehnoloģiju izmantošana ir kļuvusi par neatņemamu sastāvdaļu mūsu pirmsskolas mācību plānošanā un īstenošanā, ņemot vērā, ka viens no izvirzītajiem uzdevumiem pirmsskolā ir nodrošināt kvalitatīvu, mūsdienu kompetencēm atbilstošu pirmsskolas izglītības mācību procesu, izmantojot inovatīvas mācību metodes un digitālās tehnoloģijas. Lūk, arī mūsu iestādē, vēl vienas grupiņas izglītojamajiem būs tāda iespēja!

Sadarbība ar SIA ,,Salenieku dolomīts” vadību mūsu pirmsskolas izglītības iestādei turpinās jau vairākus gadus. Dāvinājumā esam saņēmuši rotaļlietas, bērnu garderobes skapīšus.

Mēs cienīgi novērtējam ikkatru atbalstu un pateicamies par palīdzību, ko dāvā līdzcilvēki. Sadarbība un atbalsts ir sirds mīlestības, prieka un gaišuma svētki! Lai Jaunais gads atklāj labāko katrā no mums, un visu labo, kas ir mums visiem kopā!

Malnavas PII “Sienāzītis”  novēl SIA ,,Salenieku dolomīts” kolektīvam ar labām un saulainām cerībām piepildītu šo Jauno gadu, lai īstenojas idejas, raisās darbi un ieceres!

Malnavas PII ,,Sienāzītis” metodiķe Ilze Novika

coloring.cool