Izglītība
attēls

Līdz 2023. gada 3. februārim ir pagarināta reflektantu uzņemšana mācībām Valsts robežsardzes koledžā.

Latvijas pilsoņi ar vidējo izglītību vecumā no 18 līdz 40 gadiem, kuri vēlas apgūt robežsarga profesiju viena gada laikā, vēl var iesniegt dokumentus profesionālās tālākizglītības programmas “Robežapsardze” apgūšanai.

Valsts robežsardzes koledža piedāvā vērtīgas priekšrocības: mācības par budžeta līdzekļiem, atalgojumu un sociālās garantijas mācību laikā, bezmaksas izmitināšanu dienesta viesnīcā, formas tērpu apgādi, dienesta vietu Valsts robežsardzē pēc mācību programmas sekmīgas apguves un izaugsmes iespējas.

Mācībām var pieteikties gan elektroniski, izmantojot Valsts pārvaldes portālu www.latvija.lv, gan iesniegt dokumentus Valsts robežsardzes teritoriālajās pārvaldēs.

Plašāka informācija par uzņemšanas prasībām ir pieejama Valsts robežsardzes koledžas tīmekļvietnē www.vrk.rs.gov.lv, sadaļā „Reflektantiem” – Uzņemšanas noteikumi.

Informāciju sagatavoja: Diāna Deņisova,

Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze